Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A gyerekeket tesztelik Covidra...

A gyerekeket tesztelik Covidra a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Tapasztalat?
2022. jan. 24. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A bölcsiben, oviban senkit nem tesztelnek.

Ha az adott gyerek beteg, rendelhet a háziorvosa vagy kifizetik zsebből. Még a dolgozóknál is így megy. Korábban volt teszt, most oldd meg magad van. :(

2022. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a háziorvos tehet javaslatot és helyben van teszt nála. Gyerekeket nálunk nem szívesen tesztelnek, de csinálják - vagy családi karantént kérnek amennyire megoldható - mert fontos, hogy egy beteg miatt ne ürüljön ki az összes intézmény.
2022. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A lányom sokat beteg. De most se kérte pl a háziorvos, hogy levigyem hozzá. Otthon kezeltem, ma reggel csak az igazolásért ugrottam be.

Szó se volt tesztről.

2022. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem, vagyis mégsem. Egyik ismerősömnek a bölcsis gyerekét a bölcsiben tesztelték és ott derült ki hogy covidos. Nagyon enyhén folyt az orra, mint telente amikor hidegből melegbe megy be az ember. Teszt szerint covidos és a bölcsiben lett letesztelve. Ilyenkor a hyereknek is feldugják az orrába a teszt pálcát?
2022. jan. 24. 09:44
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
És erről szóltak a szülőnek? Én kiakadnék ha nem....... A bölcsinek max saját zsebből lehetnek tesztjei, hisz nem egészségügyi intézmény. Lehet vettek pár doboz tesztet, hogy gyorsan kapjanak eredményt ha beteg valaki. DE A SZÜLŐT ELŐBB ILLIK MEGKÉRDEZNI.
2022. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm kisfia ahova jár, kiderült, hogy az egyik dadus covidos. Senkit nem teszteltek, karanténban van az egész bölcsőde. Ha beteg a gyerek sem tesztelik őket.
2022. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek kamuztak nekem?
2022. jan. 24. 10:37
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
A szulok engedélye nelkul NEM tesztelhetnek, ez bűntény lenne, van eszuk. Igen, valószínűleg kamuztak a szülők, vagy pedig megengedtek csak az lemaradt a sztoribol.
2022. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tehát ez elvileg úgy működik, hogy a szülőket felhívja a bölcsöde, hogy gyanus hogy a gyerek covidos, és letesztelhetik-e?
2022. jan. 24. 11:22
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

"hisz nem egészségügyi intézmény"


Éppenséggel de. Az Emmi alá tartozik és eü-i intézménynek számít.

2022. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!