Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van esély bekerülni másik...

Van esély bekerülni másik kerületi bölcsibe?

Figyelt kérdés

Kerület határon lakunk, a bölcsi ami 2 percre van tölünk, gyalog is elérhetö a másik kerülethez tartozik. Arra is járunk dolgozni, útba esik. A mi kerületünkben lévö legközelebbi bölcsi az ellenkezö irányban van autóval 6 percre, gyalog 20-25 percre.

Hívtam a közelebbi másik kerületi bölcsit, de azt mondták hogy akkor kerülhet be ha marad hely a kerületi gyerekek után, de akkor is elsöbbségben vannak a más kerületi közdolgozók gyerekei.

Szerintetek van esély hogy felveszik? Sikerült manapság valakinek ilyen? Be lehet adni oda és a mi kerületünkbe is a jelentkezést? Nem akarunk úgy járni, hogy nem tud sehova menni, dolgoznunk kell járni.



2022. febr. 10. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb esélytelen
2022. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte esélytelen. Rengeteg gyerek van, rengeteg lakáshitel és egyéb más, ami miatt fontos, hogy minél előbb munkába álljon az anya is... Minden Bölcsi max létszámon pörög. Vidéken is.

Én azt hallottam még, hogy munkáltatói igazolással a munkahely közelében levő bölcsőde is esélyes lehet, ha ott maradt hely.

2022. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ettöl tartottam :(


2: ez a munkáltató igazolásos dolog müködik akkor is ha a munkahely szintén a másik kerületben van?

2022. febr. 10. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a XI kerületben laktunk, VII a munkahelyem. A főnököm mondta annak idején, hogy van egy ilyen kiskapu, de végül lakhely mellettibe vették fel a fiam.

Egy ilyet találtam itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__bolcs..

2022. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezzetek át ;)
2022. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!