Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akinél a gyermek kb. 2,5...

Akinél a gyermek kb. 2,5 évesen kezdte a bölcsit, hogy viselte?

Figyelt kérdés

Mármint a gyermek, hogy már nincs vele otthon egész nap anya/apa.

Szerette/utálta, minden nap sírt? Könnyen megszokta?


2022. febr. 23. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen is, olyan is.

A fiam jól viselte, de nem tud ott elaludni csak nagy ritkán, úgy is próbáltam, hogy én altatom, ölben is, az én csoportomban, de nagyon be van pörögve.

2022. febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első nap bevittem "beszoktatasra". Ugy volt, hogy 1 órat marad csak. Aztan szoltak, hogy szerintuk menjek haza nyugodtan. Hazamentem, delutan mentem vissza. Így elso nap ottaludt a bolcsiben:) Nagyon boldog, szep eveink voltak, csak 4 evesen ment oviba.Oda is rogton beszokott.
2022. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Gyűlölte minden másodpercét szegénykém. Szerencséjére bejött a covid 1. zárlat, így 2,5 hónapot otthon voltunk (én oviban dolgozom) és a májusi nyitás után nem is ment vissza. Otthon maradt a szüleimmel. Szeptemberben az ovit minden gond nélkül kezdte.
2022. febr. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányom az ovit kezdte. Szerette, nem volt gond a beszoktatással. Nem is sírt soha. Pedig az mégis oviban, nagyobb a létszám is.
2022. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap volt döcögősebb. Utána átlendült a holponton, megszerette a gondozókat, lettek barátai, felvette a ritmust és kinyílt. Magán bölcsi, ha senki sem beteg, max 7-8 gyerekre van 2 gondozó. Most már határozottan szereti, emlegeti az ott történteket, szeretné ha dolgokat úgy csinálnánk ahogy ott. Jó döntésnek érezzük, hogy ment.
2022. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!