Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ki hogy szoktatta be a gyereké...

Ki hogy szoktatta be a gyerekét a bölcsibe, aki maga is új munkahelyen kezdett?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdheti a bölcsit. Augusztusban lesz a beszoktatás, addigra már munkaviszonyom kell, hogy legyen, hogy beszoktathassák.

Még nincs munkám sem, mert ahol dolgoztam kirúgtak szülés után. Határozott idejű szerződésem volt.

Fogalmam sincs, hogy fogom ezt összehozni. Segítség nincs. Szoktak a munkahelyek engedményt adni, hogy felvesznek, de kezdhetek később, amikor már beszokott?



2022. márc. 21. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A beszoktatás és a be is szokik az két külön dolog. A beszoktatás abból áll, hogy egyre hosszabb ideig hagyod ott. Általában 3 nap alatt lezavarják. A hírekkel ellentétben ez a könnyebbik része. Ha tetszik neki akkor azt a pár órát élvezi, eleve nem egész időre megy.

Beszokni meg változó. Sírni majdnem mindegyik sír miután rájönnek hogy ez állandó, itt más is sír, anya hosszú ideig nincs és amúgy mégsem tetszik.


Én aznap kezdtem dolgozni, amikor a Bölcsit kezdtük. Lett helyem, munkahelykeresés utan. Első körben októberben akartuk kezdeni a bokcsit ez tolódott előrébb 3 héttel.

Rugalmas volt a munkahelyem, mert az első héten csak pár órát kellett bent lennem.

Viszont tényleg sokatvolt beteg, nekünk egy nagymama segített, illetve home officeban dolgozok. Ami abból a szempontból volt jó h késés nincs, orvoshoz tudtam vinni, 1 - 1 órára lelépni, de vele nem tudtam maradni ha beteg volt, mert nem lehet kicsi mellett dolgozni. Először 4 évesen zudtam rendesen haladni ha beteh volt és velem maradt.

Nagyinál volt és apuka vett ki betegszabit olyankor mert én többet kerestem.

Így is, ennyi támogatással is ember próbáló időszak volt. Nem tudom hogy csináltam volna végig bejárós meló mellett.

2022. márc. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Milyen munkád lesz majd, milyet keresel? Sok múlik azon. Ha irodai akkor valahogy helyettesítenek. Ha bolti akkor már necces, ha mindig a másik ugrik be helyetted. De vannak baba barát helyek, én is így álltam hozzá, csak ezt az egy lehetőséget láttam magam előtt, pedig en egy nagyon szigorú kis közepes cegtől jöttem, ott 1 perc késés nem lehetett, túlóra hegyek. Na pont ezért ilyet nem akartam. És osszejott. :)


Még van fél éved. Ezen ne rágódj, a legszebb időszak ez, ne hagyd veszni. A legjobb megoldásban bízz és a jelenre koncentrálj. Olyan gyorsan nőnek, és ha lesz is még gyermeked, csak az elsővel tudod maximális odafigyeléssel kihasznalni az időt.

2022. márc. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Irodait szeretnék, olyan a szakmám, de esélytelennek érzem, mert gyerek nélkül sem vettek fel eddig irodára, csak közmunkán, úgyhogy eddig gyárban dolgoztam, ami most nem fog működni. Mindenképp 8-4-ig munkaidő kellene, mert nekem kell hozni-vinni.
2022. márc. 22. 09:31
 14/14 anonim ***** válasza:
sok sikert! biztos találsz :)
2022. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!