Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsiben hogy működik ez a...

A bölcsiben hogy működik ez a szülőcsoportos beszélgetés valamint a szülői értekezlet?

Figyelt kérdés

Ez általában mikor történik? Mármint úgy értem bölcsődei nyitvatartási időn belül vagy kívül van?

És ha nem tudok megbízni senkit, hogy vigyázzon a gyermekemre, akkor ő is bejöhet?

Ez kb mennyi idő? Kötelező részt venni rajta?

Egyedülálló anyuka vagyok, eléggé sokat kéne dolgozzam.



2022. máj. 30. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szülőcsoportos megbeszélés az kb. közös ötletelés bizonyos problémák kapcsán a kisgyereknevelők szakmai támogatásával. Pl: beszélnek a szobatisztaságról, cumi leszoktatásról, dackorszakról...stb.

Akit nem érdekel, nem vesz részt.

A mi bölcsinkben van addig felügyelet, ahogy szülői értekezletnél.is.

2022. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Igaz nem bölcsi hanem ovi nálunk év elején és év vége felé van egy szülői, általában délután 17 kor szokott lenni. Van olyan szülő aki nem tudom elmenni mert úgy dolgozik,nálunk egyszer volt úgy hogy 2 kisfiú jött az anyukájával nem szóltak érte.
2022. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk mini bölcsi van és egy csoportszobás, szóval nem tudom, hogy oldanák meg. :/
2022. máj. 30. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem kötelező ott lenni, én minden ilyen pofavizitet messziről kerülök van jobb dolgom pl a gyerekemmel vagyok.
2022. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shejka válasza:
A 4/4. hozzászólóhoz szólnék...Mi az, hogy pofavizit? Én kisgyermeknevelő vagyok, amikor szülőit tartok, szeretem, ha ott van minden kisgyermek anyukája, mert nem csak az éppen aktuális dolgokról beszélgetünk, hanem a csoportban felmerülő problémákról is. Ha nem érdekelnek téged a gyermekedet körül vevő emberek az a te bajod, de légyszíves ne nevezd ,,pofavizitnek" más munkáját!!!
2023. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is kisgyermek nevelő vagyok, és minden nap beszélek a szülővel, és mint kisgyermekes anyuka az óvónőnkel is napi szinten beszélek.

És én ilyen beálítottságú vagyok, szívesebben töltöm az időmet a gyerekemmel, mint hogy beszéljek róla.

2023. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!