Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyi váltóruhát visztek a...

Mennyi váltóruhát visztek a bölcsibe?

Figyelt kérdés
Épp szobatisztuló (de nagyon sokszor balesetező) gyereknek?
2022. jún. 27. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor balesetezőre nàlunk pelust kérnek..


Azt mondjàk, hogy addig ne “erölködjünk”, ha megérik, akkor elvétve lesz baleset.


3 öltő ruhàt vàrnak teljesen szobatisztára is.

Oviban a kezdő csoportba is 3 kell(ene).

Lányomnak 2 van, de amiatt csak mert egy rövid és egy hosszú vàltó.

Télen csak egy hosszú nadrág váltónak, plusz egy vastag/ vízhatlan, amiben kimennek.

Neki akkor van balesete ha valakinleönti étkezéskor..vagy az utvaron átázik.


Szóval a helyi csoport szokását kérdezd meg.


Nekem a fiam most szobatisztul…

1 hétig egyszer sem pisilt be éjjel sem nappl.

Érte egy nagyobb trauma, volt olyan, hogy 3 ruhába csorgott be, szóval tök megértelek.

Én 5-öt vinnék..De nem úgy, hogy az ott van mindig.hanem hazviszem és abbol kap másnapr ruhàz. nem tartnék emiatt 10 rövid nadrágot mondjuk..

2022. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 kell nálunk. Akinek még napi sok balesetnl van a bölcsiben,az még szinte biztos hogy nem érett rá. (Kisfiam most kezd szobatiszta lenni, 2 balesetnél nem volt még több a bölcsiben, de sokszor 1 sincs, alvásnal és udvarra még pelusban van).
2022. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A lányom még nem érett a szobatisztaságra (legalábbis szerintem), a bölcsiben erőltetik a dolgot, kérték, hogy vigyünk neki sok váltóruhát.

Ma 4 váltást vittem be neki +ami bent volt, erre a nevelőnő majdnem leharapta a fejem, hogy nincs a gyereknek bent normális ruhája, mert félóránként pisil.

2022. jún. 27. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:

3 teljes szettet kértek, de sose kellett ennyi, így 1-2 csere van csak bent (nem nagy a szekrény, a keveset jobban átlátják). Ha valami hazajön, azonnal tudom pótolni.

Most van bent 1 short, 2 póló, vagy 3 alsó, de amikor véletlenül lepisilte (nem be, hanem ki a vécéből), akkor pont nem találták meg a szekrényben és csak a shortot adták rá 🙈

Egyébként egyetértek: ha sok a baleset, nem érett. Mindkét gyerekkel kivartunk. Amikor megértek rá és levettük a pelust, onnantól a nagynál 0 baleset volt (ő idősebb volt mikor szobatiszta lett), a kicsinél is csak 2 alkalom, az is csak a bölcsiben, ahol első héten nem mert szólni a helyettesnek.

A bölcsiben egyébként nem is vállalták máshogy. Azt mondták, hogy csak akkor lehet vinni pelus nélkül, ha otthon mar megy a dolog. Levettük pénteken, hétfőn már stabilan vittük.

2022. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!