Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi váltóruhát vigyünk...

Mennyi váltóruhát vigyünk bölcsibe?

Figyelt kérdés

Melegítőnadrágot, bodyt hord itthon 2,5 éves fiam. Gondoltam bentre is kényelmes lesz ilyenekben játszani.

Csak abban vagyok tanácstalan, hogy hány db nadrágot, bodyt vigyek be cserének. Egyedül nem eszik kanállal. Elvileg adnak előkét, de akkor is leeheti magát. Illetve még nem szobatiszta. Nem tudom, hogy milyen időközönként cserélnek rajtuk pelust (vagy éppen amikor eszükbe jut), ha esetleg kifolyna a cucc belőle.

Igaz minden délután el tudnám hozni a szennyest, másnap másikat vinni helyette.


2012. febr. 19. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk meghatározott időben cserélik.nálunk még soha nem volt pisi és kaki baleset,cserélik rendszeresen.

nekünk három melegítő,három atléta,három kisgatya,három zokni,három hosszú ujjú póló van bent.amíg nem volt szobatiszta,addig is három volt mindenből,melegítő,zokni,rövid ujjú body,hosszú ujjú póló

levest csak egyszer kapnak egy héten,de segítenek nekik enni,ha nem megy.szokott kajás lenni a ruhája,de szinte csak akkor,ha leves van.ha nagyon olyan,akkor lecserélik,de ez ritka,hogy annyira leenné magát.nálunk inkább a víz pocsolással van gond,amikor evés után kezet,szájat mos,sokszor pacsál,és tiszta víz lesz

ja és ha bekakál,azonnal kicsrélik,nem várnak a következő pelenka csere időig

2012. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Én is olyan 3-4 db-ra gondoltam. Akkor elvileg nem "sok".

Azt hiszem fel kell tankolnunk ruhákból...

2012. febr. 19. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk most van a szobatisztaságra szokás időszaka, úgyhogy 3 harisnyát, 3 bugyit vittem be, felsőből 2 pót van bent (trikó+pulcsi), ha valamiből haza kell hoznom kimosni, következő nap pótolom.
2012. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk csak 1-1 váltás ruhát kell vinni mindenből, persze ha felhasználják, akkor másnap pótolni kell. Pelust rendszeresen cserélik etetéskor, de ha utána mégis bekakil, akkor tisztába teszik, nem hagyják benne. Pelust mindenkinek vinnie kell, rá kell írni a gyerek nevét. Már aki nem szobatiszta. Nálunk minden nap főzelék van ebédre, leves nincs.
2012. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!