Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldjátok ezt meg a...

Hogy oldjátok ezt meg a bölcsiben? (kinti-benti ruha)

Figyelt kérdés

Egyre nagyobb a hőmérséklet különbség kint és bent között és a bölcsiseket még ugye öltöztetni kell, maguktól nem megy.

Én rétegesen öltözve viszem (babakocsival megyünk), ott marad rajta egy réteg, de a múltkor is kivitték harisnyában és a vékony benti nadrágjában, pedig direkt kilógattam a vastagat h szem előtt legyen, szóltam, mondták h ok persze,ezentúl odafigyelnek, de valahogy bennem van a para még mindig.

Arra gondoltam h veszek kis kötényruhákat, bent úgy hagyom ott a gyereket h harisnya+ ruhácska, akkor talán nekik is egyértelmű h a harisnyára még adjanak egy nadrágot kintre. Ti ezt hogy csináljátok?

Vagy vegyek kintre vastag nadrágot, rávasalok matricát és szólok h a matricásak a kinti nadrágok?

kezdő bölcsis anyuka vagyok,próbálkozok:-S



2012. nov. 19. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

a matricás dolog baromság, adj bentre rá harisnyát, és szem előtt csak egy vastag nadrág legyen, a vékonyabbat meg tedd a zsákjába.

Így azért tuti adnak a harisnyára vmit.

2012. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a lányok harisnya+ szoknya, a fiúk harisnya+rövid naci összeállításban vannak bent, igy ki menetelkor egyértelműen át öltöztetik őket.
2012. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nem igazán használják a harisnyát a bölcsiben.

A benti ruha: melegítő naci, body, hosszú ujjú póló. Ha kimennek az udvarra, akkor a gondozónők erre húzzák rá az overált vagy a kinti nadrágot és kabátot.

nem fázik és öltöztetni sem kell annyit.

2012. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem elsőnek próbálj újra szólni az óvónőnek, majd a bölcsődevezetőnek, igazgatónak.


A "szoknyás" ötlet jó megoldás lehet, de a végén nem fogod győzni mosni-szárítani a ruhácskákat. Persze, attól függ milyen gyakran szándékozod mosni őket, hány darab van, le eszi-e minden nap...


Remélem tudtam segíteni! Lényeg, hogy határozott legyél, ha a gondozók között nem sikerül eldönteni fordulj az igazgatóhoz, vezetőhöz!


Ez az én tapasztalatom...

2012. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!