Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Felmérést szeretnék csinálni,...

Felmérést szeretnék csinálni, hányan vannak azok, akik a bölcsi beszoktatás első napján még nem voltak aktív munkaviszonyosok?

Figyelt kérdés

..Mert ugye aktívnak kell már lenni, szabadságot töltve. Na most nekem megszűnt a munkahelyem és az új helyen (ha lesz) nem fognak elengedni egyből 2 hétre az első naptól. Sokan azt mondják, hogy beszoktatáskor már nem ellenőriznek semmit. Igaz ez?

Minden papírt leadtam jelentkezéskor (munkáltatói pl). Egyelőre nem mondtak semmi olyat, hogy ezután kell-e új papír leadás.


Két lehetőségem van,

1: Az új helyen a beszoktatás utáni első napra kérem az első napomat - így feketén leszek beszoktatáskor.

2: Rokont kérek meg beszoktatásra... De annak nem örülnék.



2022. aug. 12. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szabadság nem kell letelje. De kéne legyen munkaviszonyod. Elméletileg. Beszokás alatt már nem nézte senki
2022. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mindenképpen dolgoznom kell, csak azt nem tudom hogy mikor találok... Már keresek amúgy, de novembertől kellene élesben dolgoznom. Szóval csak összejön valami addig.


Zavar, hogy az egész rendszer arra van kiépítve, hogy az anyuka visszamegy a régi munkahelyre. De egy új munkát kereső egyszerűen nem tudja ezt teljesíteni...... :( Pedig én dolgozni akarok, mégis játszmázni kell.

2022. aug. 12. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szept. 1-jétől kezdődött a munkaviszonyom, de hogy a beszoktatáson végig részt tudjak venni, aug. közepétől kezdtük a beszoktatást. Nálunk nem volt gond, bár nem is volt betelve a bölcsi.
2022. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a szándéknyilatkozat szokott még szóba jönni


az új munkáltató állitja ki, szerepel benne hogy foglalkoztatni fog x dátumtól

ezt el szokták fogadni

2022. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
20 évig volt bolcsodeben kisgyermek nevelő és gondozó a húgom. A nők 80%-a nem dolgozott. Vagy otthon volt a kisebbel, vagy kamu munkáltatóival igazolta a munkaviszonyt....
2022. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
5ös, szerencsére nem a lustanyák a jellemzőek. Mifelénk 90% dolgozik, a 10% meg betegápolásin van.
2022. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6!


Örülök, hogy nálatok így van. Ahogy írtam, 20 év tapasztalat alapján ritka az ilyen.

2022. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kamu munkáltatóit vigyél, senki nem fogja ellenőrizni hogy ott dolgozol e valóban
2022. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden mellett: Azért arra számíts hogy például a beszoktatás végére a legtöbb gyerek összeszed valamit. Jobb esetben a végére. Van, hogy egy hét után...
2022. aug. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, azzal tisztában vagyok, hogy egyből betegség lesz. Férjem lesz táppénzen velük, úgy beszéltük.


Én nem merek kamu munkáltatóit vinni, mert a budapesti központi bölcsödében pl mondták, hogy random ellenőrizhetnek, de most vidékiben lesz a kisebbik fiam, szóval nem tudom itt mennyire más az üzemeltetés.


Az új munkahely szándéknyilatkozata nagyon jó tipp, ez eszembe se jutott!

2022. aug. 16. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!