Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsinek milyen feltételei...

A bölcsinek milyen feltételei vannak?

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Google a barátod. Kb 2 mp kikeresni.
2022. okt. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozzon a szülő. Kb ennyi
2022. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsinként változik, nincs erre általános válasz. Nálunk pl. mind a két szülőnek aktív dolgozónak kell lennie, míg ismerősnél simán otthon van az anyuka a kisebbel - ő más településen is lakik.
2022. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Amelyik bölcsit kinézted, felhívod és megkérdezed. Az a legbiztosabb!
2022. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Két bölcsőde is szóba jött nálunk, mindegyiknél kérik a munkáltatói igazolást mindkét szülőtől. Ha ezek nincsenek meg, nem veszik fel. Hiába mondta tavaly az egyik barátnőm, akinek bölcsis volt a fia akkor, hogy nyugodtan adjam be én is a nagyot, ha otthon vagyok a kicsivel, ugyanúgy felveszik. Nem tudom, ezt honnan vette, nem így van.
2022. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Bölcsije válogatja. Nálunk kezdéssel megjelölt még nkáltatói kellett, illetve a férjemnek sima munkáltatói. Kereseti igazolás is (mert ha a férjem milliókat keres, akkor én már ne akarjak dolgozni, bocsi de annó ezzel nagyon felnyomták az agyamat)

Jah és nálunk 2 éves kor alatt nem is veszik be a gyereket. Tehát addig amég jár a gyed.

2022. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk most nyílt, nem kell munkáltatói sem. 2 év körüli gyerekeket valogattak ossze, ennyi.
2022. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Munkáltatói
2022. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Már kinőtted, inkább az ovit javasolnám, vagy a sulielőkészítőt. 😉
2022. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!