Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogyan viseltètek lelkileg a...

Hogyan viseltètek lelkileg a bölcsit? Bővebben lentebb

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 éves múlt a kislányom ès bölcsis lett, sajnos anyagilag nem tehetjük meg hogy èn ne dolgozzak csak a fèrjem, illetve második babát kèsőbb szeretnènk. Szoval a munkahelyem 2 műszakos 8-16-ig ès 12-20-ig, mivel pár km-el arrèbb dolgozom így a délutáni műszakból leghamarabb 20:30-ra èrek haza.Most van a beszokatás ami eddig oké. Heti 2-3 alkalom lesz hogy dèlutános leszek, viszont nagyon fèlek tőle. Nem tudom hogy fogom viselni azt hogy èpp csak az altatásra esek haza vagy mèg arra sem, ès ezáltal csak reggelente láthatom a lányom 2-3 napon keresztül minimalis időre. Benne ez mit fog okozni? Nagyon fèlek attól hogy lelkileg nem fog e sèrülni?! Apa Halistennek minden délután/este vele tud lenni 🙏. Aki járt/jár hasonló cipőben hogy èltètek meg? Ti ès a gyermekeitek is. Gondolkodtam munkahely váltáson de egyenlőre örülök hogy van hova vissza mennem.

Köszönöm!!



#bölcsőde #műszak #Anyanèlkül
2022. okt. 21. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

2,5 a fiam, szóval épp csak idősebb a lányodnàl.

Nekem ovit kezdett.


Semmi gond.

Imádja.

Nincs bűntudatom vagy ilyesmi, hatalmas buli neki az ovi.


Nektek a délutános napok rázósak lesznek, az biztos….

2022. okt. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Anyám anno 12 órázott. De nem érzem, hogy ez törés lett volna az életemben.
2022. okt. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az eleje nehez lesz készülj fel.

De hidd el a ferjeddel elillan a napja szinte eszre sem veszi..nem lesz semmi baja hosz maskor ott vagyvele.ne aggódj

2022. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!