Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nehezen ment a teherbe...

Akiknek nehezen ment a teherbeesés, hogyan viseltétek? Miért volt nehezebb? Mennyi idő alatt sikerült a baba? Hogy bírtátok lelkileg?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Ugyan "csak" 9 hónapba tellett, de hosszabbnak tunik. Alapból problemaim voltak tehat baj elé mentem es 3.honapban az orvosomnak elmondtam babat szeretnenk. Azt mondta ha nem sikerul 2 honapon belul ujra megnez. Hát jo. Vartunk nem jott ossze. Hormonvizsgalat ,pé követése stb és kiderult nincs peteérésem. Clostit + Utrot kaptam. 2 kura sikeres lett de elhalt korán.. alig 5 hetesen de 6 hetesen jöttünk rá. Nem kellett muteni , tovabb próbápkozhattunk. Rogton osszejott es azóta minden rendben.

17hkm.:)

2017. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Másodszorra closti nélkul sikerult es késoi péből sikerült ami a 21.napon volt 16 helyett*

Drukkolok ne add fel

2017. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Mi nem mentünk orvoshoz, úgy voltunk vele, hogy ha jönni akar, jönni fog. 6 év telt el, mire összejött, de végig bíztunk benne, nem csüggedtünk, így lelkileg sem volt vészes. Persze volt, h összeszorult a szívem 1-1 kismama láttán, de alapvetően tudtuk, biztosak voltunk benne, hogy nekünk is lesz babánk, csak ki kell várni. :)
2017. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Nekünk 2 évbe telt, 1 év után mentem dokihoz és mindent rendben találtak. Fél év múlva mentem megint, akkor kezembe nyomtak egy meddőségi beutalót és az apát is elküldték vizsgálatra előtte. Apjuk nem volt hajlandó elmenni, mert szerinte senkinek semmi baja nem volt :) Eltelt még pár hónap, na az nagyon nehéz volt. Dühöngtem magamban, hogy ennyire nem képes...Aztán egy szerencsés vélelten, hogy a szemem begyulladt, de nme tudták miért és elzavartak endokrinológushoz, hog ylehet a pajzsmirigy csinálja. A pajzsmirigy persze tök rendben volt, de akkor már elnyüszítettem neki is a bajomat, hogy lassan 2 éve nem jön a baba pedig minden rendben (?). Megnézetett ő is mindent, IR PCO stb kizárva. Mentem másik nőgyógyászhoz, az is a meddőségivel zárt. Endokrinológus közben teljes hasi UH megint vérvétel, megint minden negatív. KIvéve a Dvitamin szintet. 50 000 egységgel szedtem be, annyira alacsony volt hetente egyben és 2 hónap múlva terhes lettem. Aztán szülés után 9 hónappal elsőre! megint. A Dvitamin szintem helyre állt. Meg igazából minden, nálunk happy end.
2017. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Húúú eleinte jól, ezért se mentünk dokihoz... persze mindenki terhes lett körülöttem, olyankor azért megviselt, hogy nekünk miért nem sikerül 5 év után eldöntöttük nyaralunk és ősszel dokihoz fordulunk... erre pár nappal később pozit teszteltem.. Ikrek lettek volna, de nem maradtak velünk. :( Na ekkor mint egy fél őrült, magán doki, magán vérvétel minden.... kiderült a pajzsmirigy gond kaptam gyógyszert. Vetélés után nem állt helyre a peteérésem így próbálkoztunk clostyval. Peteérés lett, baba nem... Újabb vérvétel...inzulinrezisztencia. Hurrá, kértem időpontot endokrinológiára..3 hónap várakozás, addig is elkezdtem diétázni. Majd a doki augusztusban írt fel gyógyszert az IR-re, és utána 3 hónap múlva lett volna a kontroll. Kontroll előtti napon pozit teszteltem :)


Csupán 7 év kellett és a megfelelő diagnózis majd csak 3 hónap, hogy sikerrel járunk. 31 hetes kismama vagyok :) Közel a cél :) Ha tudom, hogy csak egy gyógyszer kell és diéta... már a második babánkat várhatnám. Nem vártam volna ennyi időt.


Hajrá!

2017. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem joval macerásabb volt a teherbe esés de 1 év kellet hogy jöjjön az áldott állapot.

hátra hajló méhem van és epilepsziás is vagyok ( nem 1-2 gyogyszer kell hozza sajnos ) tavaly májusba terhes voltam de augusztusba sajnos elment a baba. 1 év után majdnem pont ugyan akkor mint tavaly estem tehetbe. most 8 hetes vagyok :)

2017. jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 5hónapig szedtem fogamzásgátlót mikor abbahagytam azt mondta a doki hogy semmi probléma nincs igy lehet próbálkozni! December óta próbálkozunk sikertelenül:( elszomorít néha a rengeteg negatív teszt :( de próbálok/próbálunk pozitivan hozzáállni! Új hónap új remény:)
2017. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
1 évig szedtem. Decemberben hagytam abba. Eddig sajnos sikertelen honapok vannak mögöttunk. Nagyon nehéz számolom vissza a napokat minden apro jelnél reménykedem hogy na most sikerult. De sajnos nem. De nem baj majd most sikerul :) kitartás mindenkinek. Drukkolok :)
2017. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
December ota nem sok ido telt el, ne essetek ketsegbe jon majd az a baba. Mi oktober ota probalkozunk es csak egy vetélest tudok felmutatni. Ami ma egy hónapja történt. Sok -sok vitamin a párnak es hajrá. :) mindenkinek drukkolok.
2017. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!