Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Már a beszokatasnál beteg...

Már a beszokatasnál beteg lett, ciki hogy nem vigyáztam eléggé vagy nem erősítettem eléggé az immunrendszerét és 4nap után beteg?

Figyelt kérdés

Sztem könnyen beszokik mert már akart volna menni, már ugy elvolt, de most megszakadt, nem biztos , de lehet még 2-3napig ithon kell maradnunk, es nem akartam volna hogy mar a beszokatasnál ez tortenjen, mert biztos kell újabb gyerekeket beszokassanak , es lehet miattam elhúzódik.

Szerintetek?


Eddig nemnagyon volt beteg (igaz sokaig szopizott 18hósig)


2022. okt. 22. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Természetes dolog, hogy az immunrendszert érő új hatásokkal szemben megindult a védelmi funkció, azaz beteg lett. Ebben nincsen semmi ciki. Tömheted őt minden vitaminnal meg egyéb dologgal, a fejed tetejére is fordulhatsz, ha olyan az immunrendszere, ami éppen nem találkozott még az ottani kórokozókkal, akkor semmit sem fogsz tudni tenni.
2022. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 1es
2022. okt. 22. 23:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészségesen eszik, nem tudod erősíteni. D-vitamint kell külön adni, de nincs az a marslakócska ami megvédi a betegségektől. Sőt, pont a betegségektől erősödik az immunrendszere.
2022. okt. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a kiscsoportban a beszoktatásnál 3 nap után beteg lett. Most középsőben épp 4 hete felváltva betegek a kistestvérével. Ez van, nem ciki, csak kellemetlen, nem egyszerű hetekig szenvedni itthon két beteg gyerekkel.
2022. okt. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem ciki, vannak ilyen beteges gyerekek. Majd kinövi. Eddig azért nem volt beteg, mert nem járt közösségbe, nem a szent nedű miatt.
2022. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Kisfiam ment egy hetet, egy hete itthon van, de nem gyógyult meg 100%-osan, szerintem jövőhéten is itthon lesz...

Mindenki ezt mondta, az összes ismerősöm, a védőnő, a gyerekorvos, hogy ez egy ilyen időszak lesz, hogy egy hetet megy, kettőt otthon lesz és kezdődik elölről.

Csak nekem új munkahelyem van, a páromnak is hamarosan új lesz, ki tudja meddig fogják ezt tolerálni. Az én munkahelyemen már megmondták, hogy ha havonta 2 hétre eltűnök, akkor ki fognak rúgni. Akkor aztán nem tudom mit csinálok, mert csak ez a munkahely van a városban 8-4-ig.

2022. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
#6 Esetleg az első fél évre bébiszitter? Tudom, hogy lazán elkérik a fizudat, de legalább az első fél év után pozitívban vagy. Szerintem amúgy a rendszer nagyon rossz, hogy nem lehet akkor beszoktatni a gyereket és mondjuk egy fél évet járni, amikor még a munkahelyre nem kell menni.
2022. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annak nem látnám értelmét, fél évig ingyen dolgoznék, mert a bébiszitter elvinné az egész fizetést. Semmi értelme nem lenne, hogy "pozitív" lennék. Próbaidő után is simán elküldhetnek ilyen olyan okokból. Csak 3 hónap a próbaidő amúgy.
2022. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8, úgy értette a #7, hogy mivel ez a probléma átmeneti, tehát nem lesz mindig ilyen beteges, csak eleinte, a babysitter segíthetne áthidalni a dolgot. Tehát fél év múlva már nem fog kelleni, megmarad a pénzed ("pozitívban" leszel) és a gyerek is beszokott az oviba-bölcsibe. Nem lelki értelemben írta.
2022. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!