Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan erősíthetné...

Mit tegyek? Hogyan erősíthetném a gyerekem immunrendszerét, hogy ne legyen annyit beteg? Így lehetetlenség visszamenni dolgozni, és ki fognak rúgni, mint a huzat.

Figyelt kérdés
Még jó, hogy nem mentem vissza egyből dolgozni, amint a gyerekem ovis lett. Többet van itthon, mint óvodába. Már mindenféle vitamint szed, és még így sincs semmi javulás. Vissza kell mennem dolgozni, NAGYON SÜRGŐS LENNE.
2022. febr. 7. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Apa van? Nálunk az lesz hogy a férjem lesz táppénzen ha beteg lesz a gyerekünk.

Nagyobbikkal én voltam annak idején, de most új munkahely kell a kisebb bölcsije idején, úgyhogy evidens hogy a férjem fog kiesni a mindennapokból, nem én.

2022. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Rengeteg zoldseg, gyumolcs (napi 6-7 fele , RENDSZERESEN), nem agyon oltoztetni, es nap 3-4 ora a levegon.
2022. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De a férjem se csinálhatja azt, hogy 5 hónapból kb. 3-mat itthon van.
2022. febr. 7. 13:45
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Pedig hidd el 80-90%ban így vannak a szülők. Mert ebben az arányban ugyanígy 2 hetente betegek a gyerekek. Nekik pedig ugyanúgy vannak szüleik akik dolgoznak. :(
2022. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nagyszülő nincs? Amúgy sajnos csak az idő segít ezen, mármint hogy megerősödjön az immunrendszere. Tudom, olcsó vigasz, de sok mindent nem igazán lehet tenni. Amúgy a vitaminban dús ételek és a rendszeres friss levegő is jó lehet. Persze ha már nem annyira beteg.
2022. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy. Ez van. Mi is mindent kipróbáltunk,nem ért semmit,5 éves korában lett jobb.
2022. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Sok mindent nem tudsz tenni, nyilván egyen zöldséget-gyümölcsöt, kapjon c és d vitamint, legyen levegőn, de még így is nagy valószínűséggel sokat lesz beteg. Sajnos ez most egy ilyen időszak, ezt a munkahelyeknek kell tolerálni valahogy. Az én kisfiam még bölcsis, de most pl 2 hétig beteg volt (ebből 3 napot édesanyám volt vele, de ő is elkapta), aztán visszament a bölcsibe és 3 nap után karanténba került, mert egy dolgozónak pozitív lett a tesztje, most megint egy hétig itthon vagyunk. Legközelebb majd a férjem marad itthon vele… Szerintem azért ha látják a munkahelyeden, hogy próbálod megoldani, néha más marad otthon a gyerekkel, vagy ha van rá lehetőség home-officeban is dolgozol, akkor nem fognak kirúgni.
2022. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Ha lenne más, aki vigyázna rá, szerintetek kiírtam volna ezt a kérdést?


Utolsó: nem érdekli egy munkáltatót se, hogy kinek ki marad otthon a taknyos kölyökkel, ha 5 hónapból 3-mat otthon van.

2022. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Kiírtam=kiírta. Még mielőtt meggyanusítotok, hogy én vsgyok a kérdező egy másik nickről.
2022. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
8-as, akkor neked mi lenne a javaslatod? Az immunrendszer olyan, amilyen… lehet kicsit támogatni, de minimum hetente van ilyen kérdés és ugyanaz a válasz. Vitamin, levegő, Béres csepp. Ezek nem fogják megoldani a problémát. Ha nincs segítség, senki se tud mást tenni, mint bízni abban, hogy a munkahelyen elviselik. 7-es voltam.
2022. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!