Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Gyereknevelőknek a csoport...

Gyereknevelőknek a csoport szokott adni /gyujteni vmit karacsonyra? És ha igen, mit/minek orulnének?

Figyelt kérdés

A csoport gyereknevelőjenek/nevelőinek (ha 2en vannak) szokott adni vmit karácsonyra?


Tudom sok szegényebb szülő van, ezért ugy gondoltam hogy az ad a szülők közül aki akar es amennyit akar(legyen az akár pár 100ft is) a többit állom én, hogy legyen épp vmi nekik, mert nagyon kedvesek es nagyon sokat számít hogy megölelik a gyerekeinket es biztonsagban tudhatjuk " a kezeikben".

Ezert nagyon hálás vagyok /hálásak vagyunk , sztem vmi kis ajándékot 🎁 szép lenne adni.


Szerintetek?



2022. nov. 25. 10:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%

szerintem túl van tolva ez az ajándékot mindenkinek aki kedves velünk vagy a gyerekkel. konkrétan ez a dolga, ezért kapja a fizetését…

takarítóval, konyhásnénivel, karbantartóval, mi lesz?

2022. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

En is igy gondoltam amig ne ment a gyerekem a bölcsibe.

De mióta jar arra gondoltam mi lenne ha nem olelnenek nem szeretnék a gyerekem? Nem lennének kedvesek vele?

Mi lenne ha csak muszaljbol vegeznek a munkajukat, es a gyerekem nem szeretne menni?

Erted?

Nem tudom neked van-e gyereked bölcsibe vagy sem..?

De nekünk akiknek jar mindent megér hogy szeressen ott lenni, hogy BOLDOG legyen a kis pici kincsünk.

Ezert a nevelők fontosak nekünk - legalábbis nekem.

Ezért.

2022. nov. 25. 11:06
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
1-2 szülő szokott hozni apróságot, pl. csokit. Senki nem várja el szerintem az ajándékot, főleg karácsony előtt. Ballagáson szoktak a szülők ajándékot adni a nevelőknek.
2022. nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3 értem.
2022. nov. 25. 11:07
 5/25 Derjaderja ***** válasza:
78%

Szerintem megegyezés kérdése. Pl ismerek olyat, ahol az éves kèpekből albumot csináltak, plusz csoki meg utalvány volt vmennyi és azt adták.

Itt nálunk az óviba eddig nem lerült szóba. Mi keszünk apró ajándékkal, szerintem illik.

2022. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%

Jaja.. M8ndenki végezze a munkáját kötelező jelleggel, senki ne legyen hálás semmiért, ajándékok meg ugyanmár.. Miért is lenne jó érzés nekünk az, hogy másoknak örömöt okozunk igaz? És egyesek ezt tanítják a gyerekeiknek, ez a példa...

Természetesen szoktunk közösen és akinek van rá mód még kulon is aprosaggal. Ahogy nevnapra, szülinapra is. Adni jó :)

2022. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%

Miért, kérdező, szerinted ha nem vinnél ajándékot, akkor nem lennének kedvesek a gyerekeddel vagy nem ölelnek meg szükség esetén?


Szerintem is túl van tolva az egész, a legtöbb családban nem is ajándékoznak egymásnak a felnőttek, érted, a szülőknek meg testvéreknek sem ad ajándékot az ember, de az ovónőknek igen?


De úgyis mindig van pár stréber anyuka, aki erőlteti az egészet.

2022. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
Szóval amúgy nagyon gáz, hogy ajándékot kell odahordanod, hogy normálisak legyenek a gyerekeddel...
2022. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ne erőltesd.
2022. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%
szörnyű, hogy egyesek ezt a nyalincs 👅 magatartást tanítják a gyereknek, ez a példa. 😅
2022. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!