Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Jó ötlet? A 2 kisgyereknevel...

Jó ötlet? A 2 kisgyereknevelőnek egybe adni 1 ajandekszatyorral ajándékot a csoport részéről? Szólok az anyukaknak hogy a kislanyom szekrenyebe helyezek egy ajandekszatyort és mindenki azt tesz bele amit akar, amit tud karácsonyra

Figyelt kérdés

És dec.23án odaadjuk a kisgyereknevelőnek a csoport részéről.

Nem akarok erre egy uj facebook vagy messenger csoportot nyitni,majd szolok az anyukaknak amikor a kicsikre várunk hogy aki akar es amit akar tegyen bele.

Majd lefényképezem mi gyűlt össze hogy megmutathassam majd az anyukáknak.

Kozosen azzal az anyukaval adnám oda aki ott lesz .

Szerintetek jó ötlet?


Állami bolcsiről van szó, aranyos kisgyereknevelők.



2022. dec. 12. 10:08
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Legelőször én vásárolnák bele természetesen, hisz az en ötletem volt.
2022. dec. 12. 10:11
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2022. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Nem igazán tartom jónak.

Egyrészt persze nyilván felnőttek, el tudják majd osztani, de azért számukra ez kellemetlen lehet.

Másrészt meg kiszámíthatatlan, mit fognak belepakolni, ha nulla kontroll van.

2022. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%

És mindenkinek van hozzáférése a gyereked szekrényéhez. Ki tudja, ki míg fog kivenni majd a csomagból, mikor nem látják.


Én biztos nem adnék ilyen kontrollálatlan ajándékcsomagba semmit.

2022. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Hú szerintem is egy nagy kacatlerakat lesz.
2022. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Több értelme lenne megállapodni közös ajándékban, megvenni, azt elosztani annyi felé, ahányan be akarnak szállni, és beszedni az árát. Vagy előre összeszedni, ha tudni a pontos összeget.
2022. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Akkor ugy hogy az utolsó nap hozza be mindenki amit akar , amit ajandekszatyorba teszünk?

Az sem jó ötlet?

2022. dec. 12. 10:43
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenki ad bele, vagy a többség ezt-azt, akkor mi értelme egyben odaadni mittoménmennyi doboz/tábla csokit, akármit?

Ha már nem tudnak/akarnak közösen adni, akkor adja oda külön mindenki a maga kis apróságát.

2022. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha nem egy párról van szó, akkor egyáltalán nem jó ötlet a közös ajándék. Mi garantálja, hogy majd egyenlően tudják elosztani a cuccot?

Én mindegyiknek vennék 1-1 vmit és annak szedném be az árat azoktól, akik be akarnak szállni.

2022. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Mert ugy szebb

Pld ha vki csak 2 kis napolyt tud adni mert nincs tobb pénze akkor annyit ad.

Sztem .

2022. dec. 12. 11:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!