Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van olyan gyerek, aki nem tud...

Van olyan gyerek, aki nem tud aludni a bölcsiben?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam most van beszoktatáson a bölcsiben. Nagyon jól elvan, napközben ott is hagyom. Ma volt az első alvási próba. Nem ment. Nem sírt, csak nem akart, nem tudott aludni. Így holnap újra próbálkozunk. Nehezen alszik idegen helyen, amúgy nincs baj az alvással, hamar el tud aludni. Csak gondolom, szokatlan volt neki. De kissé félek, hogy nem vagy csak nehezen fog menni neki ez az ott alvás. Van olyan kisgyerek, akinek nehezen vagy egyáltalán nem megy? Vele mit csinálnak? Januárban kell visszamennem dolgozni, van még ebből a hétből 2 nap, meg 3 a jövő héten. Aztán ráadásul hosszú kimaradás, így eléggé szorít az idő.

2022. dec. 14. 14:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia

Milyen volt a mai nap?

2022. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A korán keléssel nincs gond, mert 6-kor már fent van. Itthon is már legkésőbb 12 körül aludni szokott. Ma nehezen, de elaludt a bölcsiben. Kb másfél órát.
2022. dec. 15. 19:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, korábbi poszt de megkérdezem hogy ment az ottalvás. Ma volt első alvós próbálkozás a bölcsiben, az ágyra lefeküdt de mocorgott és beszélgetett, nem akart elaludni, pedig fáradt volt a szeme, ahogy mentünk haza el is aludt. Félek nem fog elaludni a bölcsiben, pedig otthon beteszem az ágyába, igaz magyaráz kicsit de elalszik.
2023. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Ne várjatok már csodát a gyerektől, igen van aki olyan fáradt és kidől első nap, de ez a ritkább.

Nekik ez új és félelmetes helyzet, ha elalszik mi lesz utána, idegen hely kb idegen emberek, ti bárhol egyből elalszotok?

Majd elalszik utána megtapasztalja nem változik semmi, anya jön nem tünt el.

Hagyjatok időt.

2023. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Köszi én hagynék időt, tudom új hely, de a bölcsiben a nevelők meddig várnak türelmesen , hogy kezelik?

Mi van ha nem fog beszokni a 2 hét alatt, délben hazaküldhetik ez miatt?

Hidd el nem sietettem, csak félek, mert vissza kell mennem dolgozni, nincs aki segítsen vigyázni rá, vagy elhozza délben, nehéz ez hidd el nekem is

2023. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

9 es vagyok

Ha haza küldik hogy szokná meg.

2023. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!