Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 2éves lesz a kislányom, a...

2éves lesz a kislányom, a bölcsibe lehet vinni vmit hogy megünnepeljék picit a szülinapot? Es ha igen, mit? Pld.:

Figyelt kérdés

Amerikai rózsaszín fánkra gondoltam,vagy muffinokat szepen egymásra korbe helyezni, vagy mit lehetne bevinni ami igazán vagány, szép es jó lehet?


Természetesen laktózmentes, es semmiféle magvat nem tartalmazó fincsiságrol lenne szó


Nálatok mit szokás?


2023. jan. 8. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsiként változó. Elvileg csak olyat vihetnek be, amihez nébih igazolás van. Cukrászdák tudnak ilyet adni. Van ahol semmit nem engednek be.
2023. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsődét kérdezd meg. Van, ahova semmit sem szabad vinni, van, ahol csomagolt száraz süteményt elfogadnak, lejárati időre is figyelemmel.
2023. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Fiam bölcsijébe semmit nem lehet bevinni ami pl fánk, süti nasik. Végül gyümit engedtek bevinni azt a nevelők felvágták lefotózták
2023. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Én nem örülnék, ha a gyerekemnek olyat kínálnának, amit egy random szülő bevisz.
2023. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyon jófej akarsz lenni, akkor kérdezz rá, hogy van-e valamelyik gyereknek ételintoleranciája. Nem biztos, hogy van laktóz intoleráns gyerek, de lehet ugyanígy gluténérzékeny, cukorbeteg, mogyoró allergiás stb. Inkább ahhoz igazítsd, mert lehet, hogy a laktózmenteset senki nem fogja díjazni.
2023. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Ezt már a bölcsiben el kell kezdeni? Lányom ovijaban 26 gyerekkel jár egy csoportba, minden héten van szülinap tortával. Egészségtelen és egyáltalán nem örülök neki, az más ha évente néhányszor tortázik a családdal, de heti szinten sok.
2023. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
En is utaltam a fankos-muffinos szulinapozasokat a regi bolcsinkben es ovinkban. Aztan par szulo kerte, hogy ne, aminek en spec. nagyon orultem. En gyumolcssalatat vittem, elore megbeszelve. A covid ota viszont korlatoztak ezzel kapcsolatban sok mindent. A fank isteni, de elkepesztoen egeszsegtelen. Egyszer egy evben meg oke, de nalunk is sokszor volt ugye szulinap kapcsan. Az en gyerekeim gluten- es fruktozerzekenyek, szerencsere viszonylag enyhen, “csak” ekcemas lesz tole a boruk, amit naponta tobbszor vakarnak es panaszkodnak ra, ha esznek ilyeneket.
2023. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Intézmény válogatja.

Tudok olyanról, igaz, az ovi, ahol simán beengedik az otthon sütött tortát. Kis falusi ovi, több téren elnézőbbek.

Nálunk csak a szabályoknak megfelelő, vásárolt torta mehet, a vásárlást igazoló blokkal együtt. De mivel 25 a csoport létszáma, már kérték, hogy valami gyümölcstorta legyen, ha lehet, mert ilyen gyakori tortázás nem egészséges.

Az szerintem is jó ötlet, hogy kérdezzétek meg, kinek milyen étel intoleranciája van. A mi csoportunkban is van egy kisgyerek, és sok szülő nem gondol rá.

2023. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Ezt a bölcsiben elmondták/elmondják.
2023. jan. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

"mit lehetne bevinni ami igazán vagány, szép es jó lehet?"


Miért kell ezt már bölcsiben? Ki előtt akarsz ennyire vagánykodni?

Egyébként kérdezd meg a bölcsit! Nálunk kizárólag cukrászdai termék mehet, igazolásokkal az összetevőkről, allergénekről.

2023. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!