Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nekte.k a bölcsibe kell vinni...

Nekte.k a bölcsibe kell vinni fogkefét? Állami vagy magán intézmény?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 08:05
A kérdező szavazást indított:
Nem kell, mert adnak / állami
Nem kell, mert adnak / magán
Nem kell, mert nem mosnak fogat / állami
Nem kell, mert nem mosnak fogat / magán
Vinni kell / állami
Vinni kell / magán
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell vinni, egyházi bölcsi.


Azt mondták még ebben a korban nem mosnak fogat, mert nincs rá nagyon idő. Oviban már ugye maguknak mossák, ott más.


De amúgy nem tudom, én ebéd után itthon se mostam neki soha.


Csak reggel felkeléskor és este lefekvéskor.

2021. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell vinni, nincs fogmosas ebéd után, mert sem idő nincs rá, sem a helyzet nem megfelelő, mert pl ebéd után már teljesen álmosak.


Reggel, este kell otthon mosni a fogat otthon :)

2021. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk egyik opció se igazán. Minden évben a Mikulás hoz nekik fejenként egy-egy fogkefét, és ezt finanszírozzák a szülők.
2021. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a covid óta nem kell. Előtte kellett a kisgyermeknevelő elmondása szerint.
2021. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell, nem mosnak fogat a bölcsiben.

Oviba kellett vinni, de ahogy a #4. válaszoló is írta, nálunk is covid miatt jelezték, hogy vigyük haza és most sem fog kelleni...

2021. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagycsoportba kellett csak, de ott se valódi fogmosás volt, hanem csak néha vizesen a szájukba vették, hogy szokják a fogkefét.
2021. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!