Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért utasították el a felvételt?

Miért utasították el a felvételt?

Figyelt kérdés
Idén tavasszal jött a nyilatkozat hogy a kisfiam felvételt nyert a magánbölcsödébe. Szeptembertől befizettünk a páromnak két tanfolyamot is. Tegnap csörög a telefon és hívnak hogy sajnos még sem tud menni mivel jogszabály módosítás történt és első körben azokat veszik fel akiknek munkáltatói igazolások van. (Magánbölcsöde) Államiba nem mehetünk, minden magánbölcsöde már tele.... Isten hozott Magyarországon. Most mit lehet tenni?

#gyerek #felvétel #Magánbölcsöde
2023. máj. 24. 22:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
25%

Mennyi idős a kisfiad? Esetleg ha van valamilyen lemaradása,akkor a megfelelő papírokkal lehet menni a vezetőhöz. Ha úgyse,akkor a jegyzőhöz.

De ez csak akkor működik, ha a fejlődése szempontjából szükséges számára a bölcsi.


Ha ez nálatok nem megy,annak csak örülhetsz,mert ez azt jelenti, hogy a kisfiad megfelelően fejlődik.


A lányom így került be annak idején.

2023. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert jogszabály módosítás történt és első körben azokat veszik fel akiknek munkáltatói igazolásuk van.
2023. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%
Mert ha nincs munkáltatói igazolásod, akkor az azt jelenti, hogy ráérsz otthon foglalkozni a kicsivel..
2023. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
2 lesz augusztusban. Szólhatott volna előbb is mert így mar sehol nincs hely. Minek vannak az állami bölcsik? Ott nem kell fizetni és kötelesek felvenni. Én is fizetek érte ugyanannyit mint aki dolgozik. Ennek így semmi értelme
2023. máj. 24. 23:00
 5/39 anonim ***** válasza:
79%

Dehogynem van értelme. Ez volt a cél, hogy ne fogyjunk el (CSOK, Babaváró stb.), ezek a babák jóformán elöntik azt a néhány állami és több (ámde kis létszámú) bölcsit, ami jelenleg létezik.

A jogszabályban egyértelműen benne van hogy azt részesítik előnyben aki DOLGOZIK. Nem pedig tanfolyamozik meg kistesóval otthon van.

Te dolgozol? A férjed válasszon levelezős-esti tanfolyamot akkor.

Egyébként rosszul tudod az államiban is kérhet az önkormányzat "gondozási díjat", ami napi 500-5000 ft is lehet. Akinek ingyen van az a háromgyerekes, rászoruló stb.

2023. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
70%
Tanultok gyerek mellett, ennyi.
2023. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
A sok rosszindulatú kommentből az jön le hogy még én vagyok a hibás hogy befizettem majdnem fél millió forintot a semmire és a pontos fogalmazó: megtölti a rendszert... Magyarul a rendszer pocsék. Miért nem fordul ez elő Ausztriában, Németországban? Elmondjam miért? Azonnal hogy több a gyerek mint a befogadóképesség építenek rá alá vagy mellé még 6 csoportszobát és ezzel megoldják. Ez csak MO-on nem működik.
2023. máj. 24. 23:21
 8/39 anonim ***** válasza:
79%
Te melyik kérdés kommentjeid olvasod? Mert én itt nemhogy sok, de egyetlen egy rosszindulatú kommentet se látok, pedig kétszer is atolvastam...
2023. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
94%

Hát akkor ne tőlünk várd a választ, mindenki látja mi történik most a pedagógusokkal is.

Fordulj szeretett kormányunkhoz és Vezérünkhöz.

2023. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
9es vagyok: Kérheted magatokat várólistára de el kell hogy keserítselek, pici rá az esély, hogy bekerüljetek munkáltatói nélkül.
2023. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!