Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Elkezdte átaludni az éjszakát...

Elkezdte átaludni az éjszakát a gyereketek, amikor bölcsis lett?

Figyelt kérdés

Rossz alvó gyerekkel, megáldott szülőket kérdezném, hogy milyen hatással volt a kicsi alvására a bölcsi?

A kislányom szörnyű alvó, másfél éves és egyre nehezebben bírom.

Szeptembertől kezdődik a bölcsi, hogy tudjak 4 órában dolgozni, ott alszik majd napközben és alvás után hozom haza.


Nem tudom segít-e a bölcsi majd az éjszakai alvás gondokon.


(Egészséges kislány, NEKI nincs alvásproblémája, nekem van az ő terjesen normális alvása miatt - min 1-2 alkalommal még ébred és sokszor 40 perc mire ki tudok jönni a szobából, de van h másfél óra)


2023. júl. 24. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy is, még rosszabb lett. De ha 4 órában dolgozol miért kínzod bent egész napra?
2023. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem marad bent, alvás után elhozom.
2023. júl. 24. 16:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem.

3 évesen ment bölcsibe.

5 éves korától aludja át az éjszakát.

2023. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is rosszabb lett.


1!


Ha 4 órában dolgozik, akkor nagy eséllyel 5 óra az, amit nem tud a gyerekkel lenni. Mondjuk beviszi 8ra, 12:30ra erne oda erte. Nálunk 12tol 3ig zárva a bolcsi, nem mehet be szülő.

2023. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ettől félek én is, hogy a bölcsivel csak nehezebb lesz, mert ott már dolgozni is kell meg időben kelni.

Nekem az alváshiány életem legdurvább időszaka.

2023. júl. 24. 16:56
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekünk azt mondták h lehet menni amikor felébrednek a gyerekek.

De úgyis a héten lesz szülői, ezt biztos elmondják h mikor lehet hazavinni az aprónépet.

2023. júl. 24. 16:57
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező, de, ott hagyod, ha 4 órában dolgozol, akkor ebéd után alvás előtt haza tudod hozni. Egy nem/rosszul alvó gyereknek ez maga lesz a pokol, ha bent hagyod. Tapasztalat.
2023. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7!


A bolcsisek valamikor 11 és 12 között ebédelnek. A kérdező nyilván 8tol délig dolgozik, hacsak nem teleportal, esélytelen ebéd után haza vinnie.

2023. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7 Nappal jól alszik, nappal mindig jól aludt.

De mondom baba szempontból éjjel is normálisan alszik, nincs alvásproblémája.

Én viselem nagyon nehezen, hogy az alvásomat megzavarja valami.


Azért szeretném ha ott aludna mert így teljesen kimerülten kell nekem a segítség a napirendhez.

+ így mire menni kell érte rendbe tudom rakni a lakást, talán még pihenni is tudok egy nagyon kicsit és úgy jönne haza, h nem akkor kell nekiállni még a lakásnak. (Ilyen állapotban ha munka után elmegyek érte, elaltatom és még akkor állok neki enni valamit, képtelen lennék bármit csinálni, amíg alszik, és így viszont alig tudok vele foglalkozni, ha még akkor kell mindennek nekiállni, ha felébredt)

2023. júl. 24. 17:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb akkor kezdte el átaludni az éjszakákat, mikor bölcsis lett. Korábban kelt, jobban elfáradt. Pedig a bölcsiben is aludt.
2023. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!