Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Elkezdte átaludni az éjszakát...

Elkezdte átaludni az éjszakát a gyereketek, amikor bölcsis lett?

Figyelt kérdés

Rossz alvó gyerekkel, megáldott szülőket kérdezném, hogy milyen hatással volt a kicsi alvására a bölcsi?

A kislányom szörnyű alvó, másfél éves és egyre nehezebben bírom.

Szeptembertől kezdődik a bölcsi, hogy tudjak 4 órában dolgozni, ott alszik majd napközben és alvás után hozom haza.


Nem tudom segít-e a bölcsi majd az éjszakai alvás gondokon.


(Egészséges kislány, NEKI nincs alvásproblémája, nekem van az ő terjesen normális alvása miatt - min 1-2 alkalommal még ébred és sokszor 40 perc mire ki tudok jönni a szobából, de van h másfél óra)


2023. júl. 24. 16:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Másfél évesen kezdett bölcsibe járni a lányom, mivel egyedül maradtam vele, és muszáj volt dolgoznom.

Na ő a bölcsiben nem aludt nap közben. Mondjuk itthon se aludt ebéd után, de mindenki mondta, hogy majd a bölcsiben elfárad,meg látja a többi gyereket aludni, és ő is fog. Hát nem. Nagyon ritkán aludt el, akkor is már akkor, amikor a többiek felkeltek, 3 körül. Na persze akkor az este is rémes volt, későn aludt el.

De így, hogy nem aludt nap közben, így se aludta végig az éjszakát 3 éves koráig. Nem volt durva, általában inni kért, vagy be kellett takarni, aztán aludt tovább. De nyilván nekem fel kellett kelni akkor is.

2023. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!