Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » GYED utáni munkahelyváltás,...

GYED utáni munkahelyváltás, hogyan kell?

Figyelt kérdés

Mikor lejár a gyed-em szeretnék visszamenni dolgozni, de addigra a férjem munakideje is úgy változik, hogy nem tudjuk elhozni a bölcsiből.

Emiatt én kényszerülök váltani, mivel ő jobban keres.

A bölcsibe úgy tudom tavasszal kell beiratkozni az őszi kezdésre. Azt is hallottam hogy kell munkáltatói igazolás. A problémám hogy akkor beiratkozásnál még lesz munkám, de ha beadom ősszel, mondhatok is fel egyből, és akkor már nem lesz...tehát akkor nem is járhat.

Hogy kell ezt megoldani?

Előtte keressek már munkát és járjak interjúkra? De akkor a felmondási idővel mi lesz? Gondolom nem fog senki arra várni, hogy a kisgyerekes anyuka majd 2 hónap múlva tud jönni.

Segítsetek légyszi, csak 1 munkahelyen dolgoztam még, gyerekem is első, minden új.

Egyáltalán mikor kell ezt jelezni a jelenlegi munkáltatóm felé?

Már azon gondolkozom hogy nem adom bölcsibe, de azért a gyes nagyon kevés.


2023. júl. 28. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden bölcsi más. Nálunk a beiratkozáskor és a tényleges kezdéskor is kértek munkáltatóit. Érdemes lenne megvárni a felmondással a bölcsi kezdést. Ha már bedzokott, nem fogják kitenni, ha épp az egyik szülő állás nélkül marad.
2023. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!