Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki az baba kis korában váltott...

Ki az baba kis korában váltott munkát?

Figyelt kérdés
Mennyire hátrány, hogy van gyerek? Utasítottak el miatta? Hogy èrzitek?

2022. jan. 24. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezelőtt állok. Egyelőre nincs konkrét tapasztalatom benne, de azt már előre megbeszéltük a férjemmel, hogy ő lesz a táppénzes ha a bölcsi kezdés után beteges időszak lesz. Én ezzel akarom biztosítani magam, hogy ne egyből azzal találkozzanak, hogy az ősz-tél végig bölcsis vagy ovis náthás..

Szerintem amúgy cég függő. Egy olyan helyen ahol több ember van egy posztra (pl áruházi dolgozó) ott kevésbé számít a gyerek háttér mint egy olyan helyen, ahol te végzel egyedül egy posztot és nem tudnak helyettesíteni. A régi munkahelyem ezért nem gyerek barát. Mert ugyan tudtam betegség esetén home-officeolni, de nem igazán tetszett senkinek sem.... Ez a gyerekem 2 és 3 éves kora között volt.

2022. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!