Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van áprilistól kezdődő bölcsi?

Van áprilistól kezdődő bölcsi?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megy oviba, de elgondolkodtunk most a bölcsin. Vagy ez már késő?
márc. 18. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Késő, tavaly ilyenkor volt a beiratkozás, most szoknak ők.

Egy kérdést viszont megér a bölcsinél mert van ahol jön a tesó, vagy elköltöznek és szabadul fel hely, mondjuk arra sokesetben a várólistások vannak, de hátha.

Viszont ha szeptembertől ovis tök felesleges, első 1-2 hónapban beteglenne így júnira szokna be kb, amikor meg lassan zár a bölcsi 1 hónapra, teljesen felesleges

márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 babyboom567 ***** válasza:
73%
Kb a nullával egyenlő az esély.A bölcsibe is nevelési év van, tavaly ilyenkor kellett volna jelentkezni.
márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a bölcsődében, hogy van-e hely esetleg. Egy barátnőm kislánya áprilisban fogja kezdeni a bölcsit, az enyém májusban.
márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Az én fiam jövő februárban kezdené a bölcsit, múlt hónapban adtuk be a jelentkezést. Így is necces, azt mondták.
márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Máciusban kezdte az enyém (júliusig járt, szeptembertől oviba), de előző év áprilisában volt beiratkozás. Viszont egy-egy gyerek még májusban is jött. Bölcsileállás nálunk augusztusban volt.
márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
A bolcsodeben alapesetben egész évben van felvétel, mivel ott nincs oylan szinten tervezett nevelési év, mint az oviban. De sok helyen van külön jelentkezési időszak. Érdemes felhívni a kiválasztott intézményt és megkerdezni. Anno én januárban hívtam őket, februárban kezdett q gyerek.
márc. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm idén januárban adta be a jelentkezést, március elején kezdett most a gyereke.

Szóval van ilyen. Náluk várólista volt, úgy volt vele, hogy esélytelen. Aztán mégis.

márc. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, de most beszoktatod, aztán szeptemberben új hely, új nevelők, új közösség, újra beszoktatás? Sok lesz
márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan magánbölcsiben voltam kisgyermeknevelő, de kb egész évben jöhettek gyerekek. Ha betelt a csoport, akkor várólista volt.
márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!