Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kisfiam július elején tölti a...

Kisfiam július elején tölti a két évet, viszont én most áprilistól szeretnék visszamenni dolgozni. Fogom kapni továbbra is a GYED-et vagy már csak a fizetésem?

Figyelt kérdés

A második kérdésem, hogy miután betölti a két évet a gyermekem, igénybe vehetem a GYES-t munkaviszony mellett? (Vagy azt csak akkor ha nem dolgozom?)

A harmadik kérdésem a másodikból eredően, ha esetleg nem kapom munka mellett a GYES-t, de valamiért úgy döntök, hogy még sem dolgozok, hanem maradok a kisfiammal (pl. novembertől), akkor a GYES-t később is igénybe vehetem?


2017. márc. 22. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gyed és Gyes mellett is lehet dolgozni korlátlanul, tehát ha visszamész fogod kapni továbbra is a gyed-et, majd pedig ha betölti a gyermeked a 2 évét megigényelheted a gyest.
2017. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2017. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!