Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mégis ezt sokan hogy gondolják...

Mégis ezt sokan hogy gondolják? (bőv lenn)

Figyelt kérdés
Ugyan még nem bölcsis a gyermekem, de annyit hallom más szülőktől és itt a neten olvasom, hogy bármi van a gyerekkel azonnal, hívogatják a szülőt munkaidőm, hogy menjen érte. Ez az év vicce, valszeg, azért van oviba, bölcsibe, mert a szülőnek dolgoznia kell. Már hogy tudna érte menni mindig?
márc. 19. 13:18
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk is ez van.

Én kb az 5.ilyen téves riasztás után elküldtem a bölcsisnőt az anyjába. Na azóta nem így van.

márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
62%

Lusta disznok.

Nalunk is volt, rohanjak erte mert meleg. Persze odaerek, semmi baja, persze hogy meleg a kib@szott 33 fokban amit bent tartanak!

márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 babyboom567 ***** válasza:
71%

Szokj hozzá pedig.Rajtad kívül senkit sem érdekel,hogy dolgoznod kell, és ez nem bántás,vagy személyeskedés.Mindenhol ez van.

A gyerekem diabéteszes egyenlőre 2x kap inzulint egy nap, óvodás,konkrétan ebédre már hazajövünk,ha a tízóraihoz is kellene inzulint adnom, akkor ülhetnék 8-11,30ig az ovi előtt,hogy 9,30kor betudjam adni az inzulint,mert ezt nem vállalják.

A saját vállalkozásomat sem tudom egyenlőre csinálni.Senkit sem érdekel,hogy miből élünk meg.

márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
80%

4x játszották el velünk, hogy lázas a gyerek, azonnal menjünk.

Elsőre anya vitte haza, 10 perc alatt otthon voltak, 36,2

Másodszor férjem ment érte. Fél óra alatt otthon voltak, 36.4

Harmadszor szintén anya, 10perc mulva 35.9


Negyedszerre mentem én, lázmérővel. ott megmértem a bölcsinő elött, 36.2. Megköszöntem, hogy elrángatott a munkából, majd visszanyomtam kezébe a gyereket és visszamentem dolgozni.


Azóta nem hívtak :D

márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
74%

3!

Egy inzulin betegséget, amiről tudsz ne keverjünk egy olyannal, hogy random hívnak, hogy lázas, hányt, pöttyös, stb... és kiderül semmi baja.

A ti esetetek állandó. Ehhez hozzá kell szoknotok. A mi esetünk meg egy felesleges probléma generálás

márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
73%
Nézd, ha baja van a gyereknek, akkor egyertelmu, hogy hívják a szülőt. A gondozono nem orvos, nem feladata a gyerek diagnosztizalasa, neki a szülőt kell értesítenie. Hogy jogos e, tehát hogy tényleg beteg e a gyerek, azt az orvos dönti el.
márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
6 a szülő sem az, rohanni meg nem tudok, mert dolgozom...
márc. 19. 13:45
 8/40 anonim ***** válasza:
64%
A másik oldalról írok, dolgoztam bölcsiben nevelokent. Én fordítva látom a dolgot, mint ahogy te írod. Lázasan is simán behozta a gyereket az oviba sok szülő, meg amíg strandoltak, inkább bent hagyták tovább, mint általában..ha nem volt indokolt, nem hivogattunk senkit. :)
márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
88%
Nekem magánbölcsibe járt a lányom, egyszer azért hozatták velem haza, mert nem volt jó az étvágya. Éppen valami hányós, hasmenős vírus volt a bölcsiben és ez szerintük jel volt. Hazahoztam, otthon evett rendesen, semmi baja nem volt. Másnap megint el kellett hoznom, mert hígat kakilt. Hazahoztam megint, nem is vittem már azon a héten, pedig ezután 3 napig nem is kakilt, nemhogy hígat. Azért szóvá tettem a vezetőnek, mikor visszavittem, hogy ez nem eljárás.
márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
82%

Igaz óvódából, de eddig 2x hívtak csak. 2 éve jár oda. Elsőnél lázas lett, 39 fokos láza volt, másodiknál meg hányt, farsangoztak és szerintem túlette magát. Másnap vihettük, mondta az óvónő, ha nem hány nyugodtan, mert szerinte is a nasizás lehet a baj. Mondjuk nekünk annyival könnyebb, hogy 5 percre van a munkahelyünktől az óvóda és 7 percre a házunk gyalog.

A munkahelynek ezt megkell értenie, legalább is nálunk nem problémáznak rajta. Tudják, hogy van a gyerek és a főnököknek is van több, átérzik.

Az más dolog amikor feleslegesen ugráltatnak, akkor én is pipa lennék.

márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!