Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Tudtok jó családi napközit/mag...

Tudtok jó családi napközit/magánbölcsit majd' 3 éves gyerkőcnek Budapesten?

Figyelt kérdés

Ami tömegközlekedéssel is jól megközelíthető, és nem csak 8tól, hanem korábban is fogad gyerkőcöket?

Köszi



2012. jan. 25. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom a IX. kerületben járt családi napközibe, egy nagyon rendezett, kertkapcsolatos lakásban, gyerekközpontúan van kialakítva a hely, és a gondi néni egy álom. Megadom a telefonszámát, ha kéred. Árban is nagyon jó.
2012. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hello,


én is tanácstalan voltam,itt ajánlotta egy anyuka,Dani két évesen került ide,imádja és már egy éve ide jár. Ha autóval vagy,akkor jó lehet, mert ugyan majdnem Cinkotán van,de nekem a Pólustól 10-12 perc. Minden km-t megér, nekem ebédig van fél napot Dani, reggeli,tízórai és ebéd benne az árban,csak pelust és törlőkendőt kértek. Alapítványi óvoda,tehát ovis korúakig vegyes csoportok vannak,szeptembertől külön kicsik és nagyobbak.A vezetés korrekt,a személyzet pótolhatatlanul kedves,türelmes és nem utolsó sorban szakmailag is nagyon ott vannak.Már reggel csalják a gyerekeket,mosolyogva fogadják,mindig festenek vagy gyúrnak vagy fűznek...konkrét szakmai tervvel,nagyon gyermekközpontú szemlélettel,jól működik. Nagyobbaknak van hetente görkoris oktatás, kirándulnak jó időben és saját gyümölcsfáról nasizzák a cserit. Gyönyörű az udvaruk,nagy,játszóházak,motor/járműpark,mászókák,homokozó,hullahoppkarikák.Mindig van kisegítő személyzet,cserediákok,akik csak angolul szólnak a gyerekekhez.A vezető óvónő is irányzott angolozást folytat velük.Fél napra 45, az egész gondolom ennek a duplája. Ha érdekel,írj és megadom a címüket.üdv

2012. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!