Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsi kérdés: járhat kislányo...

Bölcsi kérdés: járhat kislányom abba a városba bölcsibe, ahol én dolgozom (ha nem ott lakunk)?

Figyelt kérdés

Valakinek jár így a gyermeke?

Tudom kevés hely van az állami bölcsikben, de van egyáltalán arra példa, hogy más városból is felvesznek gyerekeket (ha amúgy a mi városunkban is van bölcsi)?


Munkahelyemre másfél órát kell utaznom, vagy többet, ha rossz a forgalom és korán kell indulnom. S reggel 6 körül nem tudom kitenni a lányomat itt nálunk, mert csak 7-től van bölcsi. Meg hát eleve jó lenne, ha nem reggel 6-tól, este 6-ig kellene bölcsiben lenni, hanem hamarabb fel tudnám őt venni délután.

Valakinek van valami tapasztalata ebben?


Vagy csak a magánbölcsi marad megoldásnak?

Vagy mit csináljak?


(Nagyon jó munkahelyem van, így nem szívesen váltanák munkahelyet.)



2012. jan. 25. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van hely, akkor elképzelhető, hogy felveszik. Menj be és beszéld meg az igazgatónővel a problémádat.
2012. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Igen, majd megkérdezem, de ha esetleg van valakinek személyes tapasztalat ebben, akkor azt megírhatja. Köszi.

2012. jan. 25. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van hely, járhat, legalábbis ezt mondták nekünk, amikor felírattuk a fiamat a munkahelyem melletti bölcsi várólistájára.

(Budapest melletti kistelepülésen lakunk, 20 férőhelyes a bölcsi, esély sincs, hogy felvegyék majd...)

Érdeklődj körbe az összes, nektek jó bölcsibe, ha beiratkozás van, írasd be mindegyikbe, hátha felveszik valahova. (Nekünk ezt javasolta egy tapasztalt anyuka...)

2012. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Oké, akkor felkutatom a lehetséges bölcsiket. Bárcsak sikerülne, és felvennék őt, így sokkal jobb lenne nekünk.

2012. jan. 25. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!