Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan közöljem? Két hónapja...

Hogyan közöljem? Két hónapja dolgozom újra, kislányom 19 hónapos. Becsúszott a tesó. A munkáltatóm hosszú időre tervezett velem (tanítok, osztályt is kaptam). Szerintetek mikor és hogyan szóljak. (6 hetes vagyok)

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

- egy nőnél amig fogamzóképes bármikor számolhatnak a munkaadók terhességgel szóval nem hiszem hogy elnézést kellene kérned bárkitől.


- a terhesség 14-15. netán ha a korod miatt genetikai vizsgálat lesz a II. harmadig nem szólnék amig nem biztos a terhesség és az egészséges magzat.


De ne igy legyen ! Jó egészséget!

2011. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt írom, én hogy tennék. Mivel még a tanév elején vagyunk , jó ezt most tisztázni. Nagyon fogadkozni nem kell szerintem, ez van és kész. Néha teljesen másképpen alakul az élet, mint ahogy mi elterveztük. Most jön a tesó, most kell neki örülni. Lehet, hogy később nem jött volna... Gratulálok! :)
2011. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem itt az is kérdés, hogy bírod-e majd a strapát, mert a tanítás nem láblógatás, de gondolom ezt Neked nem kell magyarázni...

Aztán ott a rakás betegség, amit össze lehet szedni a gyerekektől...


És ha jól számolom, az évet amúgy sem tudod végig vinni.


Talán csináld fél évig, de idejében szólj, mert úgy korrekt, hogy januárra tudjanak helyetted keresni valaki "normálisat", mert év közben tanárt találni nem egyszerű...


Amúgy gratulálok!

(majdnem 6 hetes 2 és 4 évesek anyukája)

2011. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én még várnék min. a 10.hétig,és utána azt mondanám,hogy: tudom nem jó az időzítés a munka szempontjából,de újra babát várok.
2011. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várnék amíg tutti a terhesség. Én is csak a 12. hét után mondtam meg,hogy mégsem megyek vissza dolgozni, mert becsúszott a tesó. pedig nagyon vártak már, de ez van. Ha mégsem sikerült volna a terhesség és már felvesznek mást, akkor meg én maradok hoppon. Most már úgyis mindegy a félévet végig akarod vinni gondolom. Én csak a 12. hét (persze csak ha addig nincs gond) után mondanám meg, akkor még bőven van idejük gondolkodni, hogy mi legyen. Betegségeket pedig a lányod is haza hozhat, ha bölcsibe jár, amiatt annyira nem aggódnék.
2011. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én lombikra jártam 2 meg is volt, sikertelenül. De már ezt is nehezen vették a munkahejemen. Szalagvezető vagyok egy varrodában. Tudták mire készülök, de mikor nem sikerült egyik sem, szinte megkönnyebbültek mikor mentem vissza. Most, hogy sikerült spontán és be jelentettem, hogy nem fogok dolgozni járni, sokkot kaptak. Én szoltam, hogy kellene valki hejettem, de ugy voltak vele, hogy ugy sem fog sikerülni, szerintem ezért szurkoltak inkább. Aztán végül is ott hagytam csapot-papot. Én mindig mindent megtettem a vállalat érdekében, ugyhogy engem nem érdekel egyálltalán mi lesz. Mert én szoltam.
2011. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi csajok! Én is úgy gondoltam, hogy a harmadik hónap után szólok. Azért nem aggódom, hogy nem találnak senkit a helyemre, mivel több száz tanár van állás nélkül.

Csak azért nem mindegy hogyan alakul, mert szeretnék a jövőben is itt dolgozni.

2011. szept. 22. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!