Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Vissza kell mennem dolgozni,...

Vissza kell mennem dolgozni, a kisfiam bőlcsödébe megy, hogyan győzzem le a bűntudatot?

Figyelt kérdés

Már elkezdett járni bölcsibe,2 és fél éves,eleinte nagyon sírt mostmár csak néha jön rá.elvan.

Nagyon bűntudatom van,elmúlik?



2012. okt. 17. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kellene, hogy bűntudatod legyen? Évekig nem ülhet a szoknyád mellett.

Majd idővel elmúlik ez az érzés.

2012. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell, hogy bűntudatod legyen, ha otthon ülnél vele és ételre sem tellene akkor lehetne de így ne legyen.
2012. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod, én ugyanígy vagyok, csak annyi különbséggel, hogy csak jövőre megyek vissza dolgozni. Általában sírni szoktak, majd ha beszokik teljesen nem fog sírni, lehet, hogy még szeretni is fog járni. Nyugodj meg, jó kezekben vannak.
2012. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 20 hónapos lányom melől mentem vissza, igaz, csak 4 órába dolgozni. Nem kell, h bűntudatod legyen, hiszen nem szórakozol meg "élsz", míg ő bölcsiben van, hanem dolgozol, nyilván oka van, miért. A te bűntudatot ő is érzi, lehet, h emiatt is sírós. Próbáld meg más szemszövgől nézni a dolgokat :)
2012. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!