Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogyan oldjam meg a bölcsit...

Hogyan oldjam meg a bölcsit és a munkát egyszerre?

Figyelt kérdés
A bölcsibe nem veszik fel munkáltatói igazolás nélkül, munkát meg nem tudok keresni egy gyerekkel az ölembe....

2013. máj. 5. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
amíg munkát keresel, állásinterjúra mész, addig keresel egy szittert, rokont, barátnőt, aki vigyáz a gyerekere, ezt kell megoldani.
2013. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt munkám mikor bölcsibe irattam, épp megszünt a m.helyem, és a felmondási időmet töltöttem.

Egyik ismerőstől kaptam egy szándék nyilatkozatot, miszerint szeptembertől alkalmazni szeretne a cégében, és ezt vittem be munkáltató helyett. Aztán mikor lett munkám (kb. 4 hónap múlva) addigra meg már nem is kértek tőlem semmit a bölcsiben.

2013. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

úgy kell jelentkezni!

ilyen esetben 2 hónap türelmet kapsz, hogy munkáltatóit vigyél és beszoktasd a picit

2013. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos pont az a probléma hogy senki ismerős/rokon nincs itt akire a gyereket rábízhatnám, mert nem ismerek itt senkit! bébiszittere meg nincs pénzem, pont azért kell sürgössen munkát találnom, mert nem várt dolgok közbejöttek! de ennek a szándéknyilatkozatna utána járok hogy esetleg párom munkahelye tudna-e ilyet adni számomra. köszönöm
2013. máj. 5. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már nem aktuális a problémád, de azért leírom. Számomra nem derült ki, hogy általánosan írod, hogy nem veszik be munkáltatói nélkül vagy utána is kérdeztél. Nem okoskodni szeretnék, csak infó.... kislányomat is bevették munkáltatói nélkül. Bölcsi válogatja. Ha esetleg van több bölcsi a közelben, érdemes utánakérdezni. Remélem sikerül, tudom, hogy amúgy vacak helyzet. Sok sikert! :)
2013. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! eddig 4 bölcsiből 4 kért munkáltatóit! hiába nagy város és van sok bölcsi, mégsem léptünk előrébb ez ügyben, vagyis megold oldódott, de költözés lett a vége! :(
2013. máj. 22. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!