Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet egy kisgyereket egyszerr...

Lehet egy kisgyereket egyszerre 3 nyelven tanitani?

Figyelt kérdés

Nekem magyar es nemet az anyanyelvem,apukam magyar ,anyukam pedig nemet,itt szulettem Nemetorszagban es itt is eltem egesz eletemben,de magyarnak is erzem magam,nem csak nemetnek.A ferjem francia,o az egyetem utan jott at ide dolgozni.Most fog megszuletni a kisbabank,akihez a ferjem franciaul fog beszelni,mert az az anyanyelve,a rokonsag meg ugye nemetul.Az erdekelne,hogy en beszelhetek-e hozza magyarul,vagy az mar tul sok lenne?

Tudom,hogy ket nyelv nem okoz gondot,hiszen en is ket nyelven tanultam beszelni es mind a kettot normalisan beszelem ( a nemetet talan jobban,mert itt jartam iskolaba,es a legtobbet nemetek kozott vagyok),de 3 kicsit soknak tunik.Szerintetek?


2013. ápr. 14. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, persze. Mindhárom nyelvet anyanyelvi szinten fogja beszélni!
2013. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A 3 szerintem is sok.
2013. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki 3 nyelvet beszél. Spanyol apa, lengyel anya és Angliában élnek. Náluk nincs a 3 nyelvvel semmi probléma.


Boldog babavárást!

2013. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!