Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha a gyermekem bejelentett...

Ha a gyermekem bejelentett lakcíme nem azonos azzal ahol valóban lakunk akkor a bejelentett cím kerületi bölcsijébe kell vinnem? Nem vihetem abba a kerületibe ahol tényleg lakunk?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,nekünk a sulival volt igy,de felvették mert nem volt túljelentkezés.

de ha lett volna mondtak oda kell vigyem ahova a

lakcim szerint tartozunk(jó messze).

a bölcsi tele lesz sztem.ideiglenes lakcimet nem tudsz intezni,vagy atjelentkezni?

2013. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az a fantasztikus,hogy ez nekem csak most jutott eszembe...bár még semmiről nem késtem le,csak erre nem gondoltam.mikor beszélgetni voltunk benn,kérdezték,hogy itt lakunk e.mondtam,hogy persze.megpróbálom akkor ide átjelenteni ha szükséges.köszönöm
2013. máj. 16. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsodlegesen olyanokat vesznek fel, akik a korzetben laknak.

Utolsokent vezik fel azokat, akik esetleg mas korzethez/kerulethez tartoznak.

Altalaban erre nincs esely, mert nem mindenki eletcelja gyesen elni. :)

Raadasu most, ahogy elvileg gyerekhiany van, azokat is orommel veszik fel, akiknek kistesoval van vagy lesz otthon nemsokara az anyukaja.

2013. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!