Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél "segített" a doki...

Kinél "segített" a doki kézzel kinyomni a kisbabát? Indokoltnak érezted? Valóban nem tudtál nyomni?

Figyelt kérdés
szülés

2013. máj. 16. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megnyomta fentről, a gyomorszájamnál a babát, hogy jobban meginduljon kifelé. Én nem láttam benne kivetnivalót, így is sokat kínlódtam, mire kibújt.
2013. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített, férjem szerint rátehénkedett de én abból semmit nem éreztem hogy nyomja a hasam tetejét. nem is foglalkoztam vele indokolt volt e vagy sem. amúgy tudtam nyomni.
2013. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is belekönyökölt a hasamba a doki, de én bíztam benne és el is fogadtam a magyarázatát, hogy kezdett csökkenni a szívhangja a kislányomnak, ezért gyorsan meg kellett, hogy szülessen. Nagyon rossz volt (talán ez az érzés volt a legrosszabb az egészben), mert olyan volt, mintha a szuszt is kinyomta volna belőlem. A férjem utólag mondta, hogy toltam el az orvos kezét, hogy ne, ne, ne....
2013. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Èn németországban születem, és belölem is próbálta kinyomni.

Már 1 órája tartott a kitolás, és nem jött. Akkor mondta hogy megpróbálja nyomni. Felmászott rám és nyomta, semmit nem éreztem belöle. 2x próbálta aztán ennyi.

Ezek után felvágott és vákummal tartotta a fejét, hogy ne csusszon vissza.

2013. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Belőlem a szülésznő segített kinyomni a második babám, mert ikreim születtek, de a "B" baba megfordult, ahogy kibújt az első babám, és lábtartással született. Ahogy meglátták, hogy a lába jött ki először, rögtön nyomták, hogy mihamarabb megszülethessen, mert ez elég veszélyes...Én nem éreztem semmit abból, hogy kinyomták belőlem. Szóval igen, indokoltnak érzem.
2013. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is megnyomta jó erősen a hasamat, de akkor a babám feje már kint volt félig, de amikor belekönyökölt a hasamba, akkor pár perc múlva meg is született a kislányom.
2013. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó vagyok! Nem volt indokolt, bár annyira szenvedtem, hogy azt hittem, hogy órákig fog tartani, mint a vajúdás, de maga a szülés 40 perc volt.
2013. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Belőlem 2orvos nyomta ki felváltva a fiamat,nyomtam de még se volt elég.Másodlagos fájásgyengeségem volt.Így utólag,hogy nem tettek kárt a kisfiamnál Hálát adok istennek,hogy szerencsésen megszületett.Mikor nekem nyomni kellett az orvos is könyékkel nyomta a hasamat.Szét is szakadtam kivül-belül de így hamarabb megszültem.
2013. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 krisztivan ***** válasza:
94%
Nálam a doki már alapból a hasamhoz helyezkedett el és az elejétől kezdve nyomta a fiamat kifelé.Nagy babát vártunk és várható volt,hogy nem lesz már erőm egyedül kinyomni.Tényleg nem ment volna mert elötte 2 órán keresztül minden fájásra erőből rá kellett nyomnom,hogy a fiam feje jó szögbe kerüljön.Ez sikerült is,de elfogyott az erőm.Aztán kiderült,hogy a köldökzsinór a nyakán van és még ráadásul nagyon rövid is volt.De ketten együtt megszültük a 4430gr és 61centis gyerekemet:-))Igen,nálam indokolt volt és segített:-)
2013. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is nyomta a doki a hasamat, akkor mikor a fejét kezdték látni a lányomnak. Kicsit kellemetlen volt ahogy nyomta, de a 4. nyomásra kint volt a lányom.
2013. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!