Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért vagyok én attól rossz...

Miért vagyok én attól rossz anya mások szemében, ha anyagilag megtehetem és fizetős magfánbölcsibe járatom a kislányomat úgy, hogy én nem dolgozom?

Figyelt kérdés
Senkitől nem veszünk el férőhelyet .
2013. máj. 20. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Miért lennél rossz anya vagy ezt ki mondja?

Egyébként másoktól ezt úgy hallom-olvasom (de szerintem nagyrészt irigység beszél belőlük) hogy minek vállal az gyereket akinek teher a saját gyereke és "lepasszolja" bölcsibe... Én nem gondolok erről semmit, mindenkinek szíve joga mit hogy csinál.

2013. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Sokan úgy gondolják, hogy egy gyereknek kb. 3 éves korig otthon a helye az anyukájával. Akik így gondolják, azok esetleg elfogadják azt, ha valakinek muszáj visszamenni dolgozni és ezért adja bölcsibe a gyereket, de más esetben rossznak tarják az ilyen anyát.
2013. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Miért lennél az. Én fiam is 20 hós kora óta jár (február 1) én meg itthon vagyok, ő is magánba jár.
2013. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Mert ma már trendi és elfogadott dolog, hogy egy anya 18 éves koráig szoptatja a gyerekét és helyette törli ki a se*gét.

Emellett, ha esetleg a gyermek elesik, akkor már egyből begipszeltetik a gyereket, mert még a végén lesz rajta egy kis karcolás, amire bőven elég 1-2 fajta krém. pl. fekete nadálytő.

Valamint a gyerek nevelés is abból áll ma már, hogy egy 3 fős sort nem bír a gyerek kivárni. Inkább hisztizik és nyűglődik, mert az tök király!

Ha esetleg földhöz veri magát az ABC-ben vagy az utcán, akkor az teljesen természetes.

A kezére és a popsijára sosem verünk, mert szellemileg sérült lesz. De, ha kifut az autó elé, akkor dög*ljön meg a vezető, mert nem számított rá, hogy a kocsi elé rohan a gyerek.


És még sorolhatnám ..

2013. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Huhh basszus, biztos én vagyok a hülye, de ez mire volt válasz? Mert, hogy a feltett kérdésre nem,az biztos...
2013. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anyács ***** válasza:
25%
Kislányom másfél éves, állami bölcsibe felvették szeptembertől. Nem kellene dolgoznom, éhenhalás nem fenyeget, de nem tudok itthon ülni tovább. ÉS? kinek mi köze van hozzá?
2013. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy rossz anya, csak nem szeretsz a gyermekeddel sok időt együtt tölteni. Jobb leadni reggel, érte menni délután, így a nap nagy részét azzal töltheted amivel szeretnéd, mehetsz körmöshöz, szolizn, netezhetsz stb. Remélhetőleg a fizetős "magfánbölcsiben"(te írtad) foglalkoznak vele megfelelő módon.
2013. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó te milyen ostoba vagy. A gyereknek szüksége van a bölcsire és az anyának is felnőtt társaságra. Nem bírom az ilyen besavanyodott ősanyákat.
2013. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

A gyereknek szüksége van bölcsire?? Talán néhány gyereknek, de azért így általánosságban ezt ne jelentsük ki szerintem...

a szülőnek inkább van rá szüksége de ebben nincs szégyellni való (mégis inkább ez a magyarázat hogy kell a gyereknek a bölcsi) mert egy idegbeteg belefáradt szülő nem jobb a gyereknek mintha bölcsiben van és kisimult anyát kap vissza délután.

2013. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

Nem. A gyereknek van szüksége a bölcsire nem csak a szülőnek, kell a megfelelő szocializációhoz.

Minden gyereknek kéne.

2013. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!