Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért vagyok én attól rossz...

Miért vagyok én attól rossz anya mások szemében, ha anyagilag megtehetem és fizetős magfánbölcsibe járatom a kislányomat úgy, hogy én nem dolgozom?

Figyelt kérdés
Senkitől nem veszünk el férőhelyet .
2013. máj. 20. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha te ezt látod jónak, csináld így. Egyáltalán nem vagy attól rossz anya. Nézne magába az, aki ilyeneket mond...
2013. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy-két rosszindulatúnak üzenem.VAn olyan gyerek,aki igenis igényli a társaságot már ilyen kicsi korban is.Az én lányom is megy bölcsibe,most töltötte a kettőt.Nekem vissza kell menni dolgozni,de ha itthon maradhatnék és lenne rá pénzem,biztos hogy vinném fizetősbe-legalább heti három nap vagy ebédig,mert nagyon szereti a gyerekeket.Minden nap kell menni vele játszóra,van hogy 2szer is,hiába van itthon kert,homokozó,igényli a társaságot.Persze van olyan anyuka is ,h nem bír,akar itthon a gyerekkel lenni,már teher neki,DE MIÉRT KELL ÁLTALÁNOSÍTANI????
2013. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%
nem tudom azt tudjátok-e, hogy csak Magyarországon vannak otthon az anyukák 3évig a gyerkőccel... minden más országban már ~10 hónapos kortól bölcsi van (nem magán, állami!!!) szerintem sok a 3 év, elég lenne 2 is...
2013. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 gungasam ***** válasza:
54%

Az ember nem olyan régóta alkalmaz bölcsödéket, hogy ahhoz alkalmazkodhatott volna biológiailag a kisgyermek.Mindenképpen egzisztenciális kényszernek tekinthető a bölcsöde. Egy éves ,két éves gyermeket elszakítani az anyai közelségtől fél napokra kínzással is felérhet számára. Ugyan ki tudja a gyermek helyett ezt kiértékelni? Jól esik e , használ e neki?

Álszent kamu, hogy társaságot kíván az anyján kívül...Az anya ha terhes számára hogy "csak" a gyermeke a társasága ,keresse mások társaságát akikét a gyermekkel együtt élvezheti.

Na persze szabadon lófrálni míg a gyerek sóvárog és idegenek jóindulatára (ami kérdéses)szorul, lelkiismeret kérdése.

2013. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!