Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis ballagás után ajándéko...

Bölcsis ballagás után ajándékot szokás adni a gondozóknak?

Figyelt kérdés

1 évig járt a fiam bölcsibe, de a csoportjából csak hárman ballagnak el, a többi kicsi még marad egy évig.

Igazából kapnak egy kis tarisznyát meg lesz egy kis eszem-iszom, ennyi.

Mi fizettük egész évben a havi 500 Ft-os csoportpénzt, ebből kaptak a gondozónénik pedagógusnapra virágcsokrot, névnapra is mindig vittünk kávét, csokit, karácsonyra is vittünk be a csoportnak pár csomag papírt rajzolni.

Vajon elvárják még, hogy valami ajándékot adjunk, vagy elbúcsúztatják a kicsimet és ennyi?



2013. jún. 14. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vitem be a gondozonéniknek mind a 4 nek 1-1 doboz bonbont,most mikor utoljára ment a kislányom,bölcsibe .
2013. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy mennyire szeretitek a gondozónénit. Ha jó élményekkel távozik a pici, akkor én mindenképp vinnék egy csokit, bonbont, virágot, képeslapot. (egyiket ezek közül.) Ha mondjuk nem volt annyira jó kapcsolat köztük, akkor szerintem nem muszáj, de mondjuk szerintem akkor is szép gesztus legalább egy szál virág, az nem is drága!
2013. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom a te gyereked napi hány órát tölt el a bölcsibe,ha szinte többet van ott,mint veled,akkor illik megköszönni a gondoskodást,törődést,vigasztalást...stb-t a gondozónőknek.Én így gondolom!!!Én is gondozónőként dolgozom.igazán nagy kihívást jelent 1-1gyermek beszoktatása...van aki már nyitásra(6:30ra)érkezik és csak zárás előtt pár perccel viszik haza(17:00)Ő biztos több időt tölt velünk,mint a családjával. Mi nem a drága ajándékokra várunk,de azért az jól esne ha időnként elismernék a munkánkat.hiszen ha jól tudom(márpedig igen)az óvodába már úgy mennek a gyerekek a bölcsiből,h szobatiszták,egyedül öltöznek,mosakodnak...stb
2013. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!