Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagáskor milyen ajándékot...

Ballagáskor milyen ajándékot szokás adni?

Figyelt kérdés

Középiskolai ballagásról van szó, mem vagyok jártas egyáltalán a témában. Kaptam kicsengetési kártyát, ami ugye azt jelenti, hogy illik elmennem a ballagásra [és el is megyek szívesen :)]. De ilyenkor mik a szokások? Gondolom a virágcsokor alap, de azonkívül valamit szoktak adni? Csoki, könyv, apróbb ajándékok? Mikor kell átadni, mit kell mondani? Hogyan zajlik ez az egész ballagás? A bulira nem vagyok hivatalos. :P

Az illető, aki ballag, egy lány ismerős/barát. :)


18/F



2012. máj. 24. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Te már nem azért, de a középsulis ballagások már nem lecsengtek? Már a vizsgák mennek mindenhol...

Na de sz.tem egy szép csokor virág azt jólvan. :)

2012. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ha annyira nem közeli barátról van szó, elég egy csokor virágot. ha közeli, akkor virág+vlmi olyat, amit szeret a lány. én pl örülnék egy dobor rafaellónak, de ha kap tőled egy plüss állatkát, az is jó lesz.
2012. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Hmmm, én a helyedben valami apróságot vennék neki, biztos örülne neki:)

Amúgy én meg szülőktől, rokonoktól pénzt kaptam.... de ugye ez most más.

2012. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem Mo.-n élek. :)

Végülis mondható közli barátnak, az egyik legjobb barátom barátnője. :P De nem dumáltunk és nem jártunk ki közösen annyit, hogy tudjam mik a hobbijai, miket szeret olvasni, és ehhez hasonlók. Én egy virágcsokorra gondoltam és egy doboz csokira, becsomagolva szépen persze. Ezeket a beszédek után kell átadni, miután lejár a 'ceremónia', ugye? :D

2012. máj. 24. 20:42
 5/11 anonim válasza:

szerintem szedj a kertben valami kis virágot...:) annak biztosan örülne. Én ballagásomra szüleimtől is "házilag gyártott" virágot kaptam,és felbecsülhetetlen volt. :)

21/L

2012. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
vegyél neki egy kocsit. akkor tuti a tiéd lesz a csaj
2012. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Virágot. Esetleg sóskát.
2012. máj. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Viragot, szep doboz bonbont, ha tovabb tanul akkor valami szep idezettel gravirozott tollat, kulonleges fenykepalbunot a ballagasi kepeinek.
2012. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat! :)

6-os válaszolónak pedig: Nem akarom, hogy enyém legyen a csaj. ;)

2012. máj. 25. 14:18
 10/11 Viktor1998 válasza:
Doboz Rafaelo vagy Ferero Rocher és egy csokor virág és utána Auf Wideresen!
2012. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!