Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Érdemes bölcsibe vinni a...

Érdemes bölcsibe vinni a lányom vagy inkább várjak szeptemberig?

Figyelt kérdés
Április 15-én lesz két éves a kislányom és akkor tudom bölcsibe vinni. A bölcsi igazgató azt monda ők már április közepén nem szokták javasolni a kezdést, mert mire beszokna a gyerek jön a nyári szünet!!! Nem tudom mit csináljak, mert nekem dolgozni kell mennem, és nem tudom egész nyárra megoldani a lányom felügyeletét!!!Előbb meg azért nem nagyon tudom beadni mert akkor a gyes mellett nem tudok már elmenni 6 órába dolgozni!!!
2013. jún. 17. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a munkáltatód felvesz, el tudsz menni. Add be nyugodtan. 2 hét max a beszokási idő és nyáron is lehet vinni. De inkább akkor hamarabb, még ha nem is tudsz addig visszamenni. Hagy szokja a helyet, barátkozzon az ott léttel.
2013. jún. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Csak azért próbálnak lebeszélni mert minél kevesebb gyerekkel akarnak foglalkozni nyáron. Ha neked úgy jobb, add be nyugodtan.
2013. jún. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vinném, már elöbb is.
2013. jún. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Disi ***** válasza:
Nálunk a nyári szünet 2 hét. Én biztos nem adnám be ennyivel korábban emiatt. De van olyan anyuka a bölcsinkben aki ugyanilyen helyzetben beadja (februárban lesz 2 éves a kislány) de ő nem tudná ide beadni hanem egymásik bölcsibe kerülnének.
2013. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk júliusban vagy augusztusban van 5 hét szünet. Ha április közepén kezdi, akkor is még ott a május, június, amikor még mehet, és attól függ mikor és mennyi a nyári szünet még júliusban is vagy augusztusban is. A nyaralást meg a szünetre tervezitek, esetleg ha van nagyszülői segítség, ők is ki tudnak venni szabit a szünetre.

Ha akkor tudsz menni dolgozni, akkor akkor tudsz és kész. Ha nem tudtok megélni a 25ezerből április 15-szeptember1-ig, akkor nem tudsz mit csinálni.

Én vinném. De ha nálatok máshogy van, és tényleg 3 hónap lenne a nyári szünet (amiről még nem halottam) akkor meggondolandó.

2013. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma voltunk szülői értekezleten és április 2-án megy a lányom bölcsibe!!! Jobban mondva akkor kezdődik a beszoktatás, ami azt mondták kb. két hét szokott lenni!

Nagyon örülök mert egy nagyon jó csoportba remek "bölcsis nénikhez" fog kerülni!!!!! :-D

2013. jún. 17. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hónap a bölcsi zárás beszoktatás 2 hét .
2013. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!