Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsödei ballagásra szoktak...

Bölcsödei ballagásra szoktak a szülök vinni valamit a gyereküknek?

Figyelt kérdés

Egy csokor virág vagy egy kis apró ajándék??Én megmondom őszintén eszembe se jutott csak ma kérdezte Anyukám,hogy ő mit hozzon!Erre én meg mondtam,hogy én nem gondoltam semmit!!

Viszont ő meg azt mondja mi van ha mások visznek és csak az én gyerekem áll ott üres kézzel...

Jelzem nem az anyagiak a probléma csak én nem gondoltam hogy már bölcsiben is szokás!



#keu
2013. jún. 12. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sem gondoltam hogy kellene, de néhány szülő úgy készült, mintha az orvosin diplomázott volna a gyerek summa cum laude.

Egy aprócska plüss vagy kisautó/baba bőven elég.

2013. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén én az egész ballagásból nem csinálok nagy felhajtást. Elmegyünk a férjemmel, gyönyörködünk a gyerekünkben, és kész. Együtt leszünk mi hárman, ez a legszebb ajándék. Utána a fiúk elmennek a nagyszülőkhöz, én meg rohanok az oviba szülői értekezletre. Hazafelé, ha jó az idő eszünk egy fagyit. Nem készülök külön ajándékkal, sőt rokonokat sem hívtam. Azt majd ráérünk később is.
2013. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel egy nagy marhaságnak tartjuk a bölcsődei ballagást, de persze a mi fiunk is ott lesz, hiszem készülnek kis verssel, mifenével.


Nálunk is elég nagy felhajtást csinálnak neki, eleve a bölcsibe a két csoportnak lesz 1-1 torta + mindenkinek vinni kell egy tányér süteményt, hogy a vendégeket meg tudják kínálni.


Én is ma döbbentem rá, hogy valami csokor kellene, amikor a barátnőm nagy lelkesen újságolta, hogy mindkettőnk kisfiának csináltat csokrot, és ne egyformát vigyünk már, azért szól. Én elszégyelltem magam, mert én nemhogy az övére nem gondoltam csokorral, az enyémre se... De most felkészülten rendelek én is csokrot meg valami apróságot a barátnőm kisfiának. :)

2013. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na igen utolsó..nállam is így volt,hogy Anyukám kérdezte milyen csokrot kötessen,hogy nehogy egyforma legyen!

Én meg mondom: MIIII??CSOKOR???MINEK AZ???


Na szóval úgy döntöttem,hogy csak viszek nehogy ő ott álljon üres kézzel a többi meg tele ajándékokkal!Vettem egy 500 ft-os kis mecsboxot és a virágos egy kis körcsokorba beleköti!

Ma 3-kor lesz a ballagás...nagyon izgulok!

Ja sütit is kell nekünk is vinni meg üdítőt!A süti épp most sült ki!


Köszönöm,hogy válaszoltatok!

2013. jún. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!