Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Dolgozó anyukák, mikor kel...

Dolgozó anyukák, mikor kel bölcsis gyereketek reggel, és hogy bírja? Ébreszteni kell?

Figyelt kérdés
2 éves a lányom, és ősztől bölcsis. Úgy néz ki, hogy hétre be kell vinnem a bölcsibe (7.45-re be kell érjek a munkahelyre), ami azt jelenti, hogy 6.15-kor kelteni kell majd. Most általában fél 8-ig alszik reggel. Érdekelne a tapasztalatotok, hogy szokta meg a kicsi, stb.
2013. jún. 21. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az elején biztos egy picikét fáradtabb nyügősebb lesz estére, de 1-2 hónap és beleszokik! Ne éreztesd vele, hogy félsz ettől a helyzettől, mert megérzi és már előre ő is nyűgös lesz! Tapasztalatból mondom!


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom 26 hónaposan kezdte a bölcsit 3/4 6-6 között ébresztettem,fél 7 re értünk oda a bölcsibe.Nem volt semmi gond,pedig 8-9 között ébredt előtte.
2013. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6.30 keltem a kislányom kicsit nyügös ilyenkor még ,amig öltöztetem néz a számitogépen egy rövid mesét utána indulunk 7 re viszem bölcsibe .
2013. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsim ma már háromnegyed 5kor fent volt, egyébként negyed hatkor kelünk. Nekem legkésőbb 8-ra bent kell lennem a munkahelyemen Pesten. Ingázom. Mindent megszoknak a gyerekek, sokkal rugalmasabbak mint mi. Plussz a szükség törvényt bont.
2013. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!