Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek ciki, ha a legelső...

Szerintetek ciki, ha a legelső bölcsődei szülői értekezleten mindkét szülő jelen van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a lényeg hogy a gyerek ne legyen ott.


Mi is elmentünk volna az ovodaira ketten de nincs segítségünk aki vigyázott volna a gyerekekre. De kb 3 pár volt kettesben. Férjemet is érdekelné ezek a dolgok, csak ketten nem tudunk menni.

2013. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
A párommal mindenhová együtt megyünk, az első nőgyógyászati vizsgálattól kezdve. Kizártnak tartom, hogy ilyen eseményekre, mint a szülői értekezlet, ne jönne el! Nem ciki, szerintem egyformán szülő mindkét fél, a gyereknek is jó, ha odafigyelnek a dolgokra!
2013. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?? Amúgy meg ne foglalkozz másokkal. Nálunk az oviban az első szülőire sokan jöttek most így.
2013. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy ciki, miért lenne az? Mi abban a ciki, hogy mind a két szülőt érdekli, amit a gondozók elmondanak? Amúgy az első válaszolóval sem értek egyet, eddig mind a két szülőin ott voltunk én is, a férjem is és a lányunk is, egyáltalán senkit nem zavart, sok más szülő is gyerekkel érkezett. Az első ovis szülőire is hárman mentünk és rajtunk kívül elég sokan így tettek.
2013. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki, bár én egyedül voltam, mert a férjem dolgozott. Amikor jöttek látogatni hozzánk, akkor ott volt a férjem és akkor megismerkedett velük ő is :)
2013. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Inkább az a ciki, hogy egyáltalán feltetted a kérdést.
2013. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki.


Nálunk legtöbbször mindkét szülő ott van,az apukákat is érdekli hogy mi van a gyerekkel.

2013. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki. Inkább tök jó, hogy mindketten ráértek. Nálunk csak én tudtam elmenni, az óvodaira csak a férjem na én azt éreztem cikinek.. pedig az sem volt az :) Azóta is felváltva járunk, de látok párokat is, én azt mondom ez jó és természetes.
2013. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki.

A bölcsiben nem volt szülői, de az első beszoktatós napra (1 óra volt csak) mindketten mentünk, egyrészt az összes gondozó megismerte apát, másrészt ő is végighallgatta a házirendet, egyéb szabályokat, szokásokat.

Az első ovis szülőire viszont tényleg együtt mentünk.

2013. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az.

Én is mindig elmegyek a feleségemmel az ilyen értekezletekre, a szüleim mindig tudnak a gyerekre vigyázni, nagyon ritka az amikor én nem megyek el. Ez inkább akkor van h a munkahelyemen helyettesítenem kell, vagy éppen ott van valami intézni való.

2013. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!