Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi a véleményetek a békásmegye...

Mi a véleményetek a békásmegyeri (3. kerület) bölcsődékről? Tényleg a víziorgona utca 1ben található a legjobb?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sok jót hallottam a viziorgona 1-ről is,illetve a Duna felöli oldalon a Medgyessy-ről is. Fiam a Kelta utcai-ba jár, azon kívül hogy igen szocreál még, egy rossz szavam nincs rá. Az is inkább csak a szememet zavarja:) Kedvesek aranyosak a gondozók, helyben főznek, és szinte minden hónapban kapnak a gyerekek új játékokat.

2013. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A viziorgona 1-ben müködik egy ún. Játszócsoport ahova beviheted a gyereket és ottlehetsz vele fél napot majd ebéd után mentek haza. Ha gondolod vidd el egy ilyen napra a gyereked és ez nem csak arra lesz jó hogy meglásd hogy viselkedik nagyobb gyerekcsoportban de arra is hogy te magad kicsit jobban beleláss egy csoport életébe körbenézhess a bölcsiben megfigyelhesd mennyire ügyelnek a higiéniára, tiszttaságra, mennyire figyelnek a kicsikre így aztán talán nyugodtabban adod majd be úgy hogy egyedül maradjon ott és neki is lesz egy kis előnye hiszen nem lesz új a hely ahova viszed viszont ez mégsem beszoktatás tehát ha bármi nem tetszik akkor semmire nem vagy kötelezve. Szerintem hasznos dolog ez!
2014. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia.Nekem 2009-ben járt a Viziorgona bölcsibe a nagyfiam,mi nagyon-nagyon szerettük.A gondozók kedvesek,aranyosak,tényleg oda figyelnek a gyerekekre.Szeretik,óvják,tanítják Őket.

Ezért is szeretném a két kisebb fiamat is oda beiratni,csak sajnos időközben el kellett Békásról költöznünk... :(

Ha esetleg tudnátok ott kiadó albérletet,megköszönnénk ha szólnátok nekem.Előre is köszönöm szépen a segítséget.

2015. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!