Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kőbányán melyik ovi a legjobb?...

Kőbányán melyik ovi a legjobb? És miért? Melyik ahová semmiképpen se írassam a gyerkőcömet?

Figyelt kérdés
Mennyivel előbb kell beiratkozni? Köszönöm a válaszokat!

#Kőbánya #X. kerület #legjobb óvoda
2013. jún. 17. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Édesanyám a Csupacsoda oviban dolgozik,mint óvónő.Voltam bent nála,szerintem nagyon jó kis ovi.Nagy udvar, finom kaja van, nem annyira zajos. Általában májusban van a beiratkozás.S akkor szeptemberben kezd. (Nálunk 19.kerben is igy van) Nagy csoportszobák vannak,lányomnak is tetszett amikor bent volt a mamával:) Ő most kezdi az ovit csak itt a 19.kerületben. Szóval korban odavaló volt,igy nem volt gond h megy. Pár napot volt bent. Anyumnak amikor melóhelyet keresett a Gyöngyike utcai és a Piros ovi nem tetszett(Gyöngyike közelében lakik,ezért nézte meg,de nem volt valami szimpi neki.)
2013. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!

Nekem a Zsivaj utcai van közel, de nem ahhoz tartozunk, hanem az Ászok utcában lévőhöz. Mondjuk nem ez az elsődleges szempont, hanem, hogy szeressen oda járni, figyeljenek rá, lefoglalják, ha arra van szükség, szeresse a dolgozókat, a gyerekeket, a helyet. Annyira nehéz dönteni. Ti hogy csináltátok/játok? Mi alapján választotok?

2013. jún. 19. 07:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel van egy kisfiam is(most 3hós) igy fő szempont volt hogy közel legyen.Ne kelljen átutazni,bkv-zni a fél kerületet. Szokott lenni náluk nyilt hét,amikor bemehetnek játszani.Sokat játszanak,van mindenféle progi:) Megnéztem és tök jól néz ki ez a zsivaj utcai is:) Egyébként anyumék mennek korizni télen,meg uszni...
2013. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jól hangzik. És hány gyerek jut egy nevelőre? Van idő, hogy hozzájuk forduljanak, ha valami bántja a kis lelküket?

Nagyon tartok az ilyesmitől. Szeretném, ha észrevennének olyasmiket, ha valakivel pl. nem játszanak, vagy bántják a többiek. Ne legyen ilyen, de ha véletlenül mégis, szeretném, ha megvédenék a kisebbeket. Hallottam, hogy manapság a vegyes korcsoportok a divatok.

2013. jún. 19. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen is,olyan is.. Ők azt hiszem 28an vannak,de mindig hiányzik valaki. Egyébként ápolják a lelküket én úgy látom.
2013. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a társa nagyon humoros nő, pl az Eketefeketére (ekete fekete cukota pék ábel bábel dominé vagy ilyesmi..)mennek a tornaterembe.Pl anyum elve,h a kicsikhez lehajol,leguggol hozzá és nem "fentről" beszél hozzájuk. Szokott lenni hittan is,pl karikor a ref templomban voltak vendégek a hittanos gyerekek(az ottani lelkésznő keresztelte meg a lányunkat..
2013. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:), :), :). Kedves ember lehet az anyukád. Ha tele lennék pénzzel, felfogadnám babysitternek, és meg is lenne oldva a bölcsi dolog.
2013. jún. 19. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm:)
2013. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!