Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beszoktatas kicsit maskepp?...

Beszoktatas kicsit maskepp? Hogyan csinaljuk?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a lanyom szept. 2-an kezdi a beszokast. Terveim azerint velem. Elmeletileg ket het az egesz, de.nekem a masodik heten mar hetfon dolgoznom kell.

Nem hinnem, hogy extrem gyors beszoko lenne, igy a legrosszabbra keszulunk.

Szeretnek ebben en is reszt venni (szerintem nem kell reszletezni az itteni anyukaknak, hogy miert), de ugy gondoltuk, hogy a ferjem vinne vegig a masodik hetet, ahol mar csak aludnanak a gyerekek elmeletileg. Tehat a hetfoi nap mar alvassal egyutt lenne es delelott par perces kiulesekkel, hogy a gyerek reakciojat megnezzek.


Arra gondoltam, hogy az elso hetbol csutortok-pentek a ferjem is jonne, csak hogy ne kavarjuk meg a lanyunkat teljesen.


A szabadsagom igy is aug. 28-an lejar, es ebbol az evbol kapok meg plusz 7 napot. Ezen felul marad 4 napom, amit tartalekolnom kell decemberre.


2013. júl. 11. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a kérdés? Szerintem jó így, ha erre vagy kíváncsi, de nem is nagyon van más megoldás, úgy látom. Addig gyakran vidd a bölcsi közelébe, mesélj róla, milyen jó lesz, nézzetek bölcsis mesét, nézegessetek olyan mesekönyvet, meg talán lesz olyan nap augusztusban, amikor be lehet menni ismerkedni.
2013. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!