Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » +Miért adják egyesek bölcsibe...

+Miért adják egyesek bölcsibe a gyereküket ha?

Figyelt kérdés
nem bíznak a nevelőkben?fújják a rosszindulatú megjegyzéseket a városban a gondozónők munkájáról?ha azt gondolják rossz ellátást kap a gyerek?
2013. júl. 13. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert muszáj? Esetleg ha nem tudja kire bízni, de vissza kell mennie dolgozni, akkor beadja, mert nincs más választása, viszont attól még lehet negatív véleménye. Nekem is van, és nem jókedvemből írattam be a lányomat bölcsibe.
2013. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miért adják be? :)
2013. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de akkor miért nem viszi máshova vagy miért nem beszéli meg a gondjait az ott dolgozókkal?
2013. júl. 13. 13:34
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Én sem értem az ilyeneket, ha nem tetszik máshova is lehet vinni a gyereket. A másik kedvencem pedig amikor az orvos véleményét vonják kétségbe, mintha véletlenül lenne valaki orvos.
2013. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a városban 1 db van, nem tudom máshova vinni. Van véleményem a gondozókról, maguknak köszönhetik, az egyik gyereket konkrétan any*zta a múlthéten az egyik, amikor odaértem a lányomért. Ez esetben pl. édes egy mindegy, hogy a gyerekkel volt-e a gond, de azt gondolom, ilyet azért nem szabadna. Előttem leírta magát, hiába volt a 32-es, levakarhatatlan vigyor az arcán amikor meglátott, és még csak nem is az én gyerkőcömet szidta...
2013. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Az esetek zömében nincs másik hely ahova lehet vinni és fogadnák.

Most komolyan azt hiszed ennyi ember zombiagyú és habár tudja hogy nem a legjobb hely, de mégse viszi máshova a gyerekét?

Lehet, hogy kissé problémás a másik ember megítélése nálad. Értékeld újra.

2013. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Biztos azért nem beszélnek meg mindent a gondozónővel a szülők (pl hogy miért küldözgeti haza a gyereket, mondván hogy beteg, amikor semmi baja, csak nem jelentkezett úszószakkörre mint a többiek és nem akar vele külön foglalkozni), mert ha beugatnának akkor a gyerek szívna a bölcsiben... És nincs a településen másik bölcsi, az anyukának dolgoznia kell.
2013. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek nagyrészt azzal, amiket előttem írtak a többiek. De a másik fele is ott van, ugyanis valóban vannak olyan emberek, akiknek soha semmi sem jó. Sok ilyet ismerek. A gond az, hogy nem tudhatod, mennyi a valóságalapja annak, amit mondanak.
2013. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert nem teheti meg,hogy ne dolgozzon, máshogy nem tudja megoldani a gyerek elhelyezését. Mert nem biztos, hogy át tudja vinni. Az én gyerekemet pl. nem vették fel, csak fellebbezés, rengeteg utánajárás után. Apróbb békákat le fogok nyelni, hiszen nem olyan egyszerű a dolog, hogy hol holnaptól viszem máshova és kész. Persze vannak magán bölcsik, többe kerülnek, mint amekkora fizetést kapok.
2013. júl. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gondom az emberek megítélésével.Arról van szó hogy egyeseknek nem jó semmi.Otthon ordít a gyerekével meg elhanyagolja.A bölcsiben jobb helye van mint otthon az anyja mellett.Ennek ellenére mindennek elmondja a gondozónőket meg a bölcsődét uton-útfélen.Persze nem arcba mondja mert nem igaz amit mond.
2013. júl. 14. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!