Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák akik...

Vannak itt olyan anyukák akik ősszel visszatérnek a munka világába és bölcsibe adják gyereküket?

Figyelt kérdés
Lenne kedvetek valahol beszélgetni a problémákról, tanácsot adni, tippeket megosztani stb.?
2012. júl. 21. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak. Mi a probléma?
2012. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is ősztől megyek vissza dolgozni :-) !


Milyen kérdések foglakoztatnak ?

2012. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Konkrét probléma még nincsen. A kérdésem - valószínű rosszul fogalmaztam - arra irányult hogy a lenne kedve az ilyen anyukáknak egy fórum keretében megbeszélni a mindennapi dolgokat.
2012. júl. 21. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Szia!Én orvos vagyok,szeptemberben lesz 2 éves a kislányom és októbertől megyek vissza dolgozni.Tervezzük a tesót,szóval nem hosszú időre megyek vissza,kb 1-1,5 évre.Most nyáron jár a lányom egy ilyen kis családi napközi féleségbe(heti kétszer 2 óra),hogy ne legyen neki majd rossz a bölcsiben,szokja,hogy nélkülem van.Jómagam is meg voltam lepődve,nagyon ügyes,feltalálja magát,de azért 2 óra után már hiányzom neki.1 hónapig lesz a beszoktatás,ezért megyek csak októberben vissza.9-től fél 3-ig fogok dolgozni,így a délután a miénk,és hétvégén nem fogok.Fél 9-től lesz 3-ig a bölcsibe,de apának minden hónapban van 3 plusz szabadnapja/hétvégéken felüli/,akkor nem fog bölcsibe menni.Azért döntöttünk így,hogy visszamegyek,mert ugye kitudja mi lesz később,a keresetemet félre fogjuk rakni.Nehéz lesz,de örülök,hogy legalább a délután a miénk.
2012. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!