Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mire lesz szükség a bölcsiben,...

Mire lesz szükség a bölcsiben, miket kell beadni, vinni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
nálunk tisztasági csomag kellett:wc papír,zsebkendő,szalvéta,ha pelenkás volt még a manó akkor pelus,popsitörlő,popsikrém.500ft a csoport pénz,de ebből kapták az ajándékot gyereknapra,húsvétra,karácsony,mikulás
2013. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ágyneműhuzet, benti pizsi, törölköző?
2013. júl. 30. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:
véletlen elküldtem az előbb.Váltó ruha:mindenből 3-at kellett vinni (3 bugyi,3 zokni,3 póló,mindig évszaknak megfelelőt)Váltó cipő csak szandál lehetett,ami tartja a bokát.
2013. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem kellett ágynemű,és pizsi sem.Törölköző sem kellett.
2013. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szuper, köszi!:)

Pl. télre overál, az az volt neki, amiben ment, vagy volt egy kinti is?

2013. júl. 30. 23:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocs, de alányom az oviban rendszeresen csurom víz volt, és nem száradt meg soha, ezért kérdezem, hátha a kicsiknél ésszerűbb a helyzet...A fiam lesz bölcsis, a lányom nem volt, tapasztalatlan vagyok.
2013. júl. 30. 23:31
 7/10 anonim ***** válasza:
igen,vittem neki "játszós" overált :)
2013. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt inkább a bölcsiben beszéld meg, úgyis elmondják, mert mindenhol más a szokás.


Nekünk pl. adtak bent ruhát, így csak cipőt, pelust és zoknit kellett bevinni. De mástól hallottam olyat, hogy nekik váltóruha meg pizsama is kellett.


A tisztaságcsomag is változó, de általában papírzsepi, szalvéta, fogkrém, fogkefe kell, pelus/vécépapír.


Minden más egyedi, nekünk még kértek egy keményfedeles könyvet üzenőnek.

2013. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kislányom bölcsijébe pelenkásnak : pelenkát,popsitörlöt,popsikrémet,a szobatiszta gyereknek sok bugyit,ruha .ezenkivül váltocipöt ,mást mindent adott a bölcsi .
2013. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok.

Persze tudom, a szülőin mindent elmondanak, de szeretnék felkészülni, mert kevés lesz az időm a beszerzésre akkor.

2013. aug. 2. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!