Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri kórházba mit kell vinni...

Győri kórházba mit kell vinni a mamának és a babának? Mire lesz szükség? Vélemények a győri kórházról?

Figyelt kérdés
Van még hátra időm még csak félidős vagyok csak szépen lassan szeretnék megvenni mindent amit kell,nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni a bébi holmi megvásárlását!
2010. jún. 2. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is félidős győri kismami vagyok :):):) De bevallom, én még nem nagyon gondolkoztam ezen. De, amit a védőnőm mondott, hogy popsikrémet el ne felejtsek, mert a baba csomagot csak a hazamenetelkor kapjuk meg.

Meg adott egy listát ... de abban sem mélyedtem még el teljesen, csak ami a babaholmikra vonatkozik. :):):)

Hát, velem túl sokra nem mentél :P


További boldog babavárást!

2010. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én majdnem 2 éve szültem ott, (Jézus...szalad az idő, mintha tegnap történt volna).

Szóval azóta sem változott nagyon semmi, igaz azóta lett vip szoba.

Vigyél a babának ruhát, ha kell adnak ugyan rá, de az fertőtlenítős mosószerrel van mosva és a bőrének nem tesz jót. Popsitörlőt, popsikrémet, pelenkát. Adnak napi 4-5 darabot, de nem bizti, hogy elég. Ruhapelus büfizni, azt hiszem babának ennyi.

Neked,hát a rendes cucc ami szüléshez kell. Hálóinget adnak szüléshez, de utána nem szívesen. Ha gondolod saját mellszívó, bár az ottani nagyon jó. A többi meg minden listán rajta van.

Vélemény: én örülök, hogy ott szültem. Egyedül voltam a szobában, egyágyasba kerültem. A szülésznők nagyon aranyosak, rajtuk érzed hogy szívből csinálják, mindez a csecsemősökről nem mondható el. Ők bele vannak fásulva az egészbe, de ha határozott vagy velük, akkor normálisak. Nekem pl. minden este megengedték, hogy ott legyek fürdéskor, másik anyuka nyámnyila volt, neki nem.

Még zárójelben annyit kis negatívumként, hogy jó kis húgyúti fertőzéssel jöttem haza (e-coli), de azt valószínű a katétertől szedtem be(császároztak).

Bármi kérdésed van, írj/atok bátran!

2010. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Én még listát sem kaptam,azon mi fog szerepelni?
2010. jún. 3. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!